عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

انصاف نيست در انتخابات شركت كنيم ... اما عجله هم كار شيطان است!

انصاف نيست در انتخابات شركت كنيم ... اما عجله هم كار شيطان است!
پنج شنبه 23 تیر 1390  12:16 ق.ظ

تذبذب و رياكاري تبديل به عادت برخي سران مجمع روحانيون شده است.
محمد موسوي خوئيني ها در مطلبي پرتناقض پيرامون انتخابات مجلس نهم و درباره اين سؤال كه «شما به مشاركت اعتقاد داريد يا عدم مشاركت در انتخابات مجلس؟» نوشت: آيا در زماني كه جمعي از دوستان ما براساس اتهامات واهي و محاكمات غيرعادلانه در زندان بسر مي برند و دو شخصيت خدمتگزار جامعه آقاي مهندس موسوي و حجت الاسلام والمسلمين كروبي در حصر خانگي قرار دارند و مطبوعاتي كه مي خواهند مستقل از اراده برتر جامعه به رسالت مطبوعاتي خود عمل كنند، نمي توانند، آيا انصاف و عدالت است كه ما در انتخاباتي شركت كنيم كه در اين شرايط برگزار مي شود؟ مگر ما چه گناهي كرده ايم كه بايد از رسانه هاي رسمي و غيررسمي كشور ماه ها و بلكه سالها مورد زشت ترين هتاكي ها و تهمت ها قرار بگيريم و باز هم در انتخاباتي شركت كنيم كه به دست همان كساني برگزار مي شود كه اين بلاها و مصيبت ها را بر سر ما و دوستانمان آورده اند.
وي در عين حال در وبلاگ خود نوشت: بدون ترديد شركت در انتخابات حق ما است و اگر ببينيم با شركت در انتخابات حقي را به صاحبش برمي گردانيم و باطلي را مانع مي شويم قطعا شركت خواهيم كرد. بنابراين گمان مي كنم از هم اكنون به تصميم نهايي نمي شود فكر كرد.
يادآور مي شود طيف متبوع موسوي خوئيني ها به اين رفتارهاي مذبذب معروف هستند و به موازات ادعاي تحريم انتخابات مجلس هفتم و هشتم و زير سؤال بردن آن، فهرست انتخاباتي گسترده اي ارائه كرده اند كه از جمله شامل 150 نفر فهرست رسمي- غير از افراد رسما معرفي نشده- بود و در تهران فهرست 30 نفره «ياران خاتمي» با بي اقبالي مطلق مردم - به استثناي يك نفر- مواجه شد.
گفتني است مظلوم نمايي اين جريان در حالي است كه در جريان فتنه 88 آشكارا به دامان مثلث آمريكا، اسرائيل و انگليس پيوسته بودند و با بهايي ها و منافقين و ماركسيست ها و سلطنت طلب ها و تمامي جريانات ضدانقلاب عليه مردم مسلمان اين مرز و بوم متحد شده بودند. بنابراين بايد به موسوي خوئيني ها گفت؛ شما كه با همه دشمنان اسلام و انقلاب در اتحاد به سر مي بريد مظلوم!! هستيد يا ملت سرافراز و مسلمان ايران كه پوزه مديران بيروني شما را به خاك ماليد؟! و اساساً چگونه انتظار داريد كه ايران اسلامي به ستون پنجم لو رفته مثلث آمريكا و اسرائيل و انگليس و هم پيمانان منافقين و بهايي ها و سلطنت طلب ها اجازه مشاركت در انتخابات را بدهد؟!

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها