عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هيچ زمامدار آمريكايي از عهده جهنمي كه ايران براي اسرائيل ساخت برنيامد

هيچ زمامدار آمريكايي از عهده جهنمي كه ايران براي اسرائيل ساخت برنيامد
پنج شنبه 23 تیر 1390  12:17 ق.ظ

شعله هاي سركش «آتش مهيبي كه سال 1979 در نتيجه سياست هاي نابخردانه پرزيدنت جيمي كارتر در ايران برافروخته شد، امروز كماكان در خاورميانه زبانه مي كشد».
صفحه فيس بوكي راديو اسرائيل ضمن انتشار اين مطلب مي نويسد: هنگام آن است كه پرزيدنت اوباما چشم بگشايد و در مورد ايران و خاورميانه تصميم عاقلانه اي بگيرد. آتشي كه در اثر سياست نابخردانه كارتر برافروخته شد، او را نيز طعمه خود كرد اما متاسفانه زمامداران بعدي كاخ سفيد نيز، يعني آقايان رونالد ريگان، جرج بوش پدر و بيل كلينتون هيچيك به نوبه خود درصدد مهار كردن كانون اين جهنم سوزان (ايران) برنيامدند و آن را به حال خود واگذاشتند تا با فراغ خاطر زيربناهاي لازم را براي فناوري هسته اي و تسليحات مهيا سازد.
راديو اسرائيل در تحليل آشفته خود با وجود دعوت اوباما به تندروي و تهديد، به سياست هاي تند دولت بوش نيز حمله كرد و نوشت: واقعه 11 سپتامبر، پرزيدنت بوش را به خود آورد و لشكركشي ها به افغانستان و عراق را آغاز كرد و برانداختن دو دشمن سرسخت جمهوري اسلامي را فراهم ساخت؛ گرچه انجام اين جنگ ها دو نظام ضد بشري را از ميان برداشت. ولي ناگاه از يك سوي موجبات همكاري طالبان و القاعده را با تهران و اسلام آباد به وجود آورد و از جانب ديگر مرز يك هزار كيلومتري عراق با ايران در اختيار رژيم تهران قرار گرفت، تا صدها هزار معاود عراقي پناهنده مقيم ايران فقط در ظرف چند هفته با ساز و برگ هاي لازم و دستور العمل خاص به عراق وارد شوند و بتوانند موجبات تشكيل «سپاه بدر» در جنوب و سپاه المهدي در مناطق مركزي و بغداد را فراهم آورده و به كشتار بي امان آمريكائيان بپردازند. امروز شوربختانه مي بينيم كه چگونه هزاران سرباز دلاور ارتش آمريكا با تدابير نظام تهران به خاك و خون كشيده شده و مي شوند، و ميلياردها دلار از محل وجوه ماليات دهندگان آمريكا هزينه گرديده و مي گردد تا ناخواسته وضعيت در عراق به سود جمهوري اسلامي به اين گونه كه شاهديم، جهت يابد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها