عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

تمامي پايگاه هاي آمريكا در منطقه در تيررس توپخانه سپاه قرار دارد

تمامي پايگاه هاي آمريكا در منطقه در تيررس توپخانه سپاه قرار دارد
پنج شنبه 23 تیر 1390  12:20 ق.ظ

معاون هماهنگ كننده نيروي زميني سپاه تاكيد كرد كه توپخانه اين نيرو آمادگي كامل براي مقابله با پايگاه هاي نظامي آمريكا در منطقه را دارد.
سرتيپ پاسدار «ابوالقاسم فروتن» در گفت وگو با فارس، با اشاره به تهديدات دشمنان عليه جمهوري اسلامي ايران، گفت: زماني كه دشمنان به يك ملت چنگ و دندان نشان مي دهند در حالي كه آن ملت در جغرافياي سياسي خود زندگي آرامي را تدارك مي بيند، ما وظيفه دفاع را داريم.
وي افزود، زماني كه تهديدات در حوزه رواني باشد، در حوزه رواني جواب دشمن را مي دهيم و زماني هم كه تهديدات در حوزه عمل باشد آنها خواهند ديد كه چه قابليت هايي در مجموعه سپاه و به خصوص نيروي زميني وجود دارد و همان طور كه عراق در جنگ تحميلي از ايران ضربه خورد، آمريكا هم در صورت مقابله با ايران آينده عراق را خواهد داشت زيرا سپاه قابليت ها و دانش بالاتر و تجربه بيشتري نسبت به گذشته دارد.
فروتن ادامه داد: اگر ما در دوران دفاع مقدس براي تهيه يك سلاح محدود مشكل داشتيم ولي الان جزو صادركنندگان تجهيزات نظامي هستيم و در صورت تهديد از تمام توان نظامي و دفاعي خود استفاده مي كنيم و با اقتدار مقابل متجاوزان مي ايستيم. معاون فرمانده نيروي زميني سپاه تاكيد كرد: در حوزه بازدارندگي همان طور كه فرماندهي معظم كل قوا فرمودند كه دستمان بايد روي ماشه باشد، طبيعي است كه مجموعه توپخانه نيروي زميني سپاه نيز در آمادگي كامل براي مقابله با پايگاه هاي نظامي آمريكا در منطقه به سر مي برد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها