عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

گوارديولا نسبت به پيوستن فابرگاس به بارسلونا خوش بين است

پنج شنبه 23 تیر 1390  12:41 ق.ظ

تهران - 'پپ گوارديولا' سرمربي تيم فوتبال بارسلونا نسبت به سومين پيشنهاد اين باشگاه براي جذب 'سسك فابرگاس' خوش بين است.

سومين پيشنهاد بارسلونا براي جذب فابرگاس 35 ميليون پوند است.

به گزارش ديلي ميل، كاپيتان آرسنال همچنان در صدر فهرست درخواستي گوارديولا است ولي به نظر مي رسد بارسلونا بيش از فابرگاس به جذب ' الكسيس سانچز' بازيكن اودينزه نزديكتر شده است.

به رغم اظهار خوشبيني گوارديولا، گزارشها حكايت از آن داشت كه از روند طولاني گفت وگو ميان بارسلونا و آرسنال ناراضي و نااميد است و از چانه زني هاي 'ساندرو روسل' رييس باشگاه بر سر فابرگاس آزرده خاطر شده است.

گواريولا كه با راديو كاتالونيا مصاحبه مي كرد، گفت: وضعيت كنوني قدري پيچيده است ولي اميدوارم ظرف روزهاي آينده همه چيز مشخص شود. من هميشه خوش بين هستم.

روسل تاكنون دو بار براي جذب فابرگاس پيشنهاد داده كه آرسنال هر دو را رد كره است. آخرين بار پيشنهاد 40 ميليون پوند داده بود كه مورد قبول توپچي هاي لندن واقع نشد.

آرسنال هنوز اميد خود براي نگهداشتن فابرگاس را از دست نداده است اما گفته مي شود گوارديولا سال گذشته عهد كرده كه حتما امسال اين معامله انجام شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها