عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كي روش: از پيشرفت بازيكنان تيم ملي راضي هستم

پنج شنبه 23 تیر 1390  12:48 ق.ظ

تهران - سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: بازيكنان تيم ملي در اردوي اتريش پيشرفت قابل ملاحظه اي داشتند كه از اين مساله راضي هستم.

به گزارش ايرنا؛ كالوس كي روش عصر چهارشنبه در نشست خبري خود خاطر نشان كرد: اردوي خوب و مفيدي را در اتريش پشت سر گذاشتيم كه اين مساله را به خوبي مي توان در نحوه عملكرد بازيكنان مشاهده كرد.

وي افزود: نفرات با انرژي و انگيزه بالايي در تمرينات حضور يافتند كه اين امر باعث ايجاد رقابت سالم در تيم ملي شده است.

وي تصريح كرد: اردوي جديد تيم ملي را پيش از ديدار با ماداگاسكار و مالديو آغاز مي كنيم تا اولين گام در راه صعود به جام جهاني برزيل را با قدرت بر داريم.

كي روش در مورد انتقاد برخي از مربيان ليگ برتري مبني بر بي اهميت بودن اردوي اتريش اظهار داشت: به عنوان سرمربي تيم ملي شرايط مربيان باشگاهي را درك مي كنم، اما زمان برگزاري بازي ايران و مالديو را فيفا مشخص كرده است و من مقصر نيستيم.

وي عنوان كرد: ما در اين اردو تنها برنامه كوتاه مدت را مد نظر قرار نداديم، بلكه در اتريش برنامه هاي اساسي براي مراحل آينده طراحي شد تا تيم ايران بتواند مقابل تيم هاي قدرتمند آسيا بدرخشد.

وي گفت: معتقدم اگر مربيان ايراني از اهداف ما مطلع باشند با كادر فني هم عقيده خواهند شد و به ما را براي رسيدن به جام جهاني كمك مي كنند.

سرمربي اسبق تيم رئال مادريد در خصوص نفرات دعوت شده به اردو براي ديدار با مالديو گفت: بازيكناني را كه به تيم ملي دعوت كردم، بهترين ها هستند كه در حال حاضر مي‌توانند به تيم ملي كمك كنند.

وي گفت: در اردوي اتريش 30 بازيكن در اختيار ما بودند كه از اين بين شش بازيكن خط خوردند و اردوهاي بعد را با 24 بازيكن ادامه خواهيم داد.

وي افزود: البته محمدرضا خلعتبري هم به خاطر تعهدي كه به باشگاه قطري داشت، فعلا در اختيار ما نيست.

كي روش با انتقاد از زمان برگزاري ديدار با مالديو تصريح كرد: برخي از بازيكنان ايراني به دليل مسابقات ليگ در شرايط خوبي قرار نداشتند و تعدادي از آنان نيز به تازگي تمرينات خود را آغاز كرده اند كه اين مسايل شرايط كادر فني تيم ملي را براي رويارويي با مالديو دشوار كرده است.

وي گفت: زمان برگزاري ديدار برابر مالديو از سوي فدراسيون جهاني اعلام شده است و ما ملزم به برگزاري اين ديدار هستيم و يقين دارم با نتيجه خوبي نخستين گام را در راه رسيدن به جام جهاني بر مي داريم.

وي اظهار داشت: مرحله اول اردوي تيم ملي پس از ديدار با ماداگاسكار به پايان مي رسد تا ملي پوشان خود را براي ديدار برابر مالديو آماده كنند.

كي روش افزود: تمام بازيكنان فرصت حضور در اردوهاي تيم ملي را دارند، چرا كه تيم ايران مسير طولاني و رقابت هاي سختي را پيش روي دارد كه كادر فني تيم ملي ايران نيازمند بازيكنان با انگيزه است تا به اهداف خود برسد.

وي عنوان كرد: به خوبي مي دانم كه زمان اين اردو براي مربيان ليگي مشكلاتي را ايجاد كرده است، اما تمرينات بسيار خوبي را در اتريش برگزار كرده و بسياري از نقاط ضعف را شناسايي كرديم تا براي برطرف ساختن آن برنامه ريزي كنيم.

وي گفت: هدف ما رسيدن به جام جهاني برزيل است و بايد در اين راه سخت تلاش كنيم و همسو حركت كنيم.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها