عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سايت فيفا در اعلام تاريخ بازي ايران و ونزوئلا اشتباه كرده است

سايت فيفا در اعلام تاريخ بازي ايران و ونزوئلا اشتباه كرده است
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:03 ق.ظ

خبرگزاري فارس: سرپرست كميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال گفت: سايت فيفا در اعلام تاريخ بازي ايران و ونزوئلا اشتباه كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، عباس ترابيان درباره بازي ايران و ونزوئلا كه لغو شده اما همچنان در سايت فيفا وجود دارد گفت: مطمئنم به ياد داريد كه ونزوئلايي ها خلف وعده كردند و بازي با ما را به هم زدند و برزيل را جايگزين ايران كردند و من نمي دانم چرا سايت فيفا اين خبر را كار كرده و زمان بازي را روي خروجي اش گذاشته است. اين روزها به نظر مي رسد اداره فيفا نظم قبلي را ندارد و در موارد مختلف منظم عمل نمي كند.وي با ذكر يك مثال گفت: پس از انتخابات فيفا و مسائلي كه پيش آمد، كميته هاي حقوقي و مالي پيگيري هاي گذشته را ندارند و منظم عمل نمي كنند و چه بسا كه در ماجراي غرامت گيري ما از سايت نيجريه با اينكه هنوز پرونده باز است اما هنوز فيفا تصميم گيري نكرده در حالي كه حق با فدراسيون فوتبال ايران است يا اينكه در برنامه ريزي هم به مشكلاتي خورده اند. با اينكه بازي ما با مالديو 29 جولاي است اما بايد كارلوس كي‌روش و بنده سي ام در ريودوژانيرو باشيم تا در كلاس توجيهي فيفا براي رقابتهاي جام جهاني، قرعه كشي و سيد بندي شركت كنيم.31 جولاي هم قرعه كشي انجام مي شود. شما فكرش را بكنيد كه ما بايد چطور از مالديو خودمان را به برزيل برسانيم و 30 جولاي در ريودوژانيرو باشيم؟مشخص است كه اين روزها فيفا برنامه ريزي هايش بدون توجه به محدوديت هاست.سرپرست كميته روابط بين الملل درباره نحوه كار ايجنت ها گفت: اين روزها شاهد هستيم كه بحث كارگزاران رسمي فيفا مطرح شده است.بايد در اين باره بگويم كميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال، تنها كارگزاران رسمي فيفا را به رسميت مي شناسد و اعلام مي كند كه به هيچ شخص حقيقي كه كارگزار فيفا نبوده است و در هر مقامي كه بوده، مجوز كارگزاري داده نشده است.كارگزاري فيفا آزمون سختي دارد كه توسط كميته بين الملل انجام مي شود و تنها كساني مي توانند در نقل و انتقال بازيكن شركت داشته باشند كه در اين امتحان قبول شده باشند. ضمن اينكه بر اساس قوانين فيفا اين كارگزاران 10 درصد از قرارداد بازيكن يا مربي با باشگاه را تا پايان مهلت قرارداد دريافت مي كنند و بر همين اساس و بر اساس مدركي كه دارند مي توانند از طريق فدراسيون و مجاري قانوني فيفا پي گير حق و حقوق خود باشند.باز هم تاكيد مي كنم هر گونه انعقاد قرارداد با كساني كه مجوز فيفا را ندارند و در كار نقل و انتقال بازيكن و مربي هستند خلاف قانون است.


انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها