عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

انصاري‌فرد: از امروز لحظه‌اي را از دست نمي‌دهيم

انصاري‌فرد: از امروز لحظه‌اي را از دست نمي‌دهيم
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:04 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: از امروز لحظه‌اي را از دست نمي‌دهيم و به فكر فصل آينده هستيم.

محمد حسن انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره جلسه شب گذشته با خريداران تيم راه‌آهن اظهار داشت: جلسه اميدوار كننده اي داشتيم و پس از آن صبح امروز مطالبات بازيكنان پرداخت شد كه اين مسئله نشان دهنده بسياري از اتفاقات خوب در باشگاه است.

وي افزود: نگران وضعيت بازيكنان بودم چون بلاتكليف بودند. بعد از 2 روز مزايده خريداران تماسي نگرفته بودند تا اينكه ديروز جلسه گذاشتند. بازيكنان امروز آمدند و 35 تا 40 درصد مطالبات خود را كه مانده بود دريافت كردند. قبلا 50 درصد داده بوديم و امروز هم بقيه داده شد. جا دارد از خريداران باشگاه تشكر كنم كه نشان دادند با برنامه وارد گود شدند و با دست پرآمده اند. اين مسئله نويد روزهاي خوب را مي دهد.

مديرعامل باشگاه راه‌آهن تاكيد كرد: شب گذشته من به سهامداران گفتم كه زمان زيادي از دست داديم. تيم تمرين نداشته است در حالي كه تيم ها يارگيري كرده اند. امروز براي انتخاب سرمربي جلسه داريم. از امروز لحظه اي را از دست نمي دهيم. خوشبختانه اكثر بازيكنان قرارداد 2 ساله دارند. اگر تكليف تيم زودتر روشن مي شد چهار بازيكن خود را از دست نمي داديم. سه چهار بازيكن آزاد هم داريم. از آنها خواسته بودم كه با تيمي صحبت نكنند. راه آهن بازيكنان با وفايي دارد. امروز كه مي بينم تيم از بلاتكليفي درآمده از ته دل خوشحالم.

وي تاكيد كرد: خريداران براي مطالبات شاكيان برنامه دارند. براي فصل بعدي هم برنامه دارند و فقط بايد گام به گام جلو رويم. با اين وضعيت پيش آمده نگراني ها از بين مي رود و دورنماي خوبي براي باشگاه وجود دارد.

انصاري فرد در پاسخ به اين سؤال فارس كه آيا او به عنوان مديرعامل در اين باشگاه به كارش ادامه مي دهد يا خير گفت: در صحبتي كه داشتيم گفتند كار را شروع كنم و طبق برنامه اي كه از من گرفتند مطالبات را دادند.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها