عضویت العربیة English
امام سجاد علیه‌السلام: [اى زینب] تو بحمداللّه عالمى هستى که نزد کسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى که نزد کسى نیاموختى. بحارالأنوار، ج45، ص164

عقد قراردادهاي خارج از ضوابط با بازيكنان فوتبال پيگرد قانوني دارد

عقد قراردادهاي خارج از ضوابط با بازيكنان فوتبال پيگرد قانوني دارد
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:06 ق.ظ

خبرگزاري فارس: اصغر عربيان دادستان ديوان محاسبات كشور طي نامه‌‌ سرگشاده‌اي خطاب به محمد عباسي سرپرست وزارت ورزش و جوانان، نسبت به پرداخت خارج از مقررات قانوني به بازيكنان فوتبال هشدار داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، متن نامه دادستان ديوان محاسبات كشور به سرپرست وزارت ورزش و جوانان به شرح زير است:

جناب آقاي عباسي
سرپرست محترم وزارت ورزش و جوانان
سلام عليكم

حسب اطلاع واصله و با وصف اينكه از سوي فدراسيون فوتبال كشور براي قراردادهاي جذب بازيكن توسط باشگاه‌هاي كشور سقف مشخصي تعيين و اعلام شده است، برخي باشگاه‌ها بدون توجه به مقررات و خارج از سقف درصدد انعقاد قرارداد با بازيكنان هستند.

صرف نظر از مباني تصميم فدراسيون فوتبال، نظر به ضرورت نظارت دقيق و كنترل رويدادهاي مالي باشگاه‌ها و شركت‌هاي دولتي متبوع آنها در جذب بازيكن و پرداخت وجوه مربوطه، دستور فرماييد به تمام واحدهايي كه متصف به وصف پيش گفته بوده يا به نحوي از انحاء از بودجه كل كشور استفاده مي‌كنند اعلام شود هرگونه پرداختي خارج از مقررات قانوني و از طريق عقد قراردادهاي متعدد و يا اعطاء امتيازات غير عرفي با هماهنگي‌هاي خارج از معمول با اسپانسرها و ساير اقدامات قانون‌گريزانه از سوي اين سنخ از باشگاه‌ها ممنوع بوده و ضمن پيگرد قانوني، مسئوليت جبران ضرر و زيان وارده به بيت‌المال را به همراه خواهد داشت.
انتهاي پيام/ز

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها