عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كوشا: طالب‌لو به دليل عدم ادبيات مشترك با كادر فني به سايپا نيامد

كوشا: طالب‌لو به دليل عدم ادبيات مشترك با كادر فني به سايپا نيامد
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:07 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه سايپا گفت:‌ وحيد طالب‌لو به دليل عدم داشتن ادبيات مشترك با كادرفني به سايپا نيامد.

آرش كوشا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد اينكه باشگاه سايپا سقف قراردادها را رعايت كرده است يا نه گفت: تاكنون سقف قراردادها را رعايت كرده‌ايم و هيچ‌گونه پرداختي بيش از سقف قرارداد نداشتيم. البته تيم ما ديگر بسته شده است.

وي در مورد اينكه آيا ديگر باشگاه‌ها اين سقف را رعايت كرده‌اند يا نه گفت: تصور مي‌كنم تمامي باشگاه‌ها اين سقف را رعايت كرده‌اند. فصل گذشته ما از نحوه اجراي اين قانون ناراضي بوديم ولي اكنون وضعيت بهتر شده است.

كوشا درباره شرايط سايپا عنوان كرد: اميدوارم در فصل آينده نتايج خوبي بگيريم. آن طور كه تصور مي‌شود ليگ يازدهم زمان بلوغ تاكتيكي بازيكنان تيم سايپا است. اردوي خوبي برگزار كرده‌ايم و بازيكنان تمرينات بدنسازي منظمي انجام داده‌اند. تيم ديشب راهي تركيه شد تا اردويي در اين كشور برگزار كند.

وي ادامه داد: هراس من از تغيير كادر فني بود و با توجه به اين تغيير و تحول احتمال مي‌دادم زمان براي آماده سازي تيم كافي نباشد كه خوشبختانه اين‌گونه نشد و اردوي اول به خوبي و منظم برگزار شد و اردوي دوم از امروز آغاز شده است.

كوشا در مورد اينكه هدف‌گذاري تيم سايپا در ليگ يازدهم چيست،‌ اظهار داشت: هدف‌گذاري كادر فني و برنامه استراتژيك ما در ليگ آينده كسب مقام و سهميه آسيايي است كه اميدوارم به اين هدف برسيم.

وي در ادامه گفت‌وگو با فارس در مورد علت ملاقاتش با مسعود شجاعي تصريح كرد: اينكه من بيايم و بازيكن سابق تيم سايپا را ببينم هيچ جاي تعجبي ندارد. وظيفه من بود كه به عيادت شجاعي بيايم. بايد زودتر از ديگران به عيادت ايشان مي‌آمدم و در نهايت تصميم گرفتيم به مناسبت روز جوان اين ملاقات انجام شود. شجاعي از سرمايه‌هاي ملي ما است.

مديرعامل سايپا در مورد اينكه چرا وحيد طالب‌لو با باشگاه سايپا به توافق نرسيد، گفت: طالب‌لو بازيكن باشخصيتي است و مذاكرات خوبي با ايشان داشتيم. طالب‌لو به پيشنهاد مجيد صالح و حميد بابازاده به باشگاه سايپا آمد اما به نظرم شايد عدم ادبيات مشترك همكاري با كادر فني باعث شد اين همكاري آغاز نشود. من از شخصيت طالب‌لو بسيار خوشم آمد و يك دوست خوب پيدا كردم. او اولين فصلي است كه از استقلال جدا مي‌شود و اميدوارم فصل موفقي را سپري كند.

وي در مورد اينكه طالب‌لو از نظر مالي پيشنهاد بهتري داشت و از سايپا جدا شد،‌ گفت: طالب‌لو از نظر مالي با ما برخورد خوبي داشت و بحث ما خيلي بر سر مسائل مالي نبود.

كوشا در مورد انتخاب‌هاي كارلوس كي‌روش براي تيم ملي و اينكه سايپا ملي‌پوشي دارد يا نه گفت:‌ كريم انصاري‌فرد تنها ملي‌پوش ما بود كه اكنون ديگر بازيكن آزاد محسوب مي‌شود. كي‌روش يك مربي باتجربه و كارنامه است اما براي اينكه موفق شود بايد مسير موفقيت را برايش هموار كنيم و پشتيباني لازم از تيم ملي انجام شود. مديريت كلان بايد به كمك تيم ملي و كي‌روش بيايد. برنامه‌هاي اين مربي بايد كنترل شود و ارزشيابي انجام گيرد و نقايص را پيدا كنيم و به حداقل برسانيم.

وي در مورد اينكه كريم انصاري‌فرد به سايپا باز مي‌گردد يا نه به فارس گفت: پرويز مظلومي گفته انصاري‌فرد امروز با استقلال قرارداد مي‌بندند. كاشاني هم گفته اين بازيكن با پرسپوليس مي‌آيد. اگر امروز قراردادي با اين دو تيم امضا نكرد شايد به سايپا بيايد.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها