عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ابهام در ميزباني تايلند در مسابقات جام‌جهاني فوتسال

ابهام در ميزباني تايلند در مسابقات جام‌جهاني فوتسال
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:09 ق.ظ

خبرگزاري فارس: اختلاف نظر رئيس فدراسيون فوتبال و رئيس كميته فوتسال تايلند، ميزباني اين كشور در جام‌جهاني 2012 را با ابهام روبه‌رو كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، ميزباني جام‌جهاني 2012 فوتسال به تايلند سپرده شده و اين كشور بايد تابستان سال آينده پذيراي تيم‌هاي برتر دنيا باشد.

در حالي كه به نظر مي‌رسد در فرصت باقي‌مانده، تايلندي‌ها بايد مقدمات كار را فراهم و همه هم و غم خود را معطوف برگزاري رقابت‌ها كنند اما مسائل داخلي حاكم بر تايلند و به تبع آن فوتبال اين كشور، موجب نگراني فيفا شده است.

اين اختلاف‌نظرها به حدي بوده كه تايلندي‌ها از برگزاري تورنمنت چند جانبه‌اي كه پيش از اين وعده برگزاري‌اش در شهريور ماه را داده بودند نيز منصرف شده‌اند.

دعواي اصلي، موضوعات سياسي و حمايت هاديساك رئيس كميته فوتسال تايلند از يكي از كانديداي نخست‌وزيري است.
اين كانديدا كه با هاديساك دوستي دارد، از وي به عنوان وزير ورزش آينده نام برده و ظاهرا وراوي رئيس فدراسيون فوتبال اين كشور نيز با اين گروه مخالفت دارد.

عباس ترابيان رئيس كميته فوتسال در اين‌باره به فارس گفت:‌ هنوز معلوم نيست چه اتفاقاتي در ورزش تايلند رخ خواهد داد. اگر كانديداي مورد نظر هاديساك راي بياورد، وي وزير ورزش شده و حتما نيز توجه ويژه‌اي به فوتسال خواهد داشت و فردي را جايگزين خود خواهد كرد. اگر وي راي نياورد، معلوم نيست رئيس كميته فوتسال تغيير مي‌كند يا نه كه البته با توجه به هزينه‌هايي كه هاديساك از جيب خود در فوتسال دارد و بودجه‌اي از فدراسيون فوتبال كشورش دريافت نمي‌كند، اين احتمال وجود دارد كه وي همچنان اين مسئوليت را به عهده داشته باشد. اين موضوع، علاوه بر اينكه تورنمنت چند جانبه تايلند را زير سؤال برده، يك علامت سوال بزرگ نيز در ميزباني آنها در جام‌جهاني ايجاد كرده كه حتي مقامات فيفا را هم نگران كرده است.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها