عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعلام 2 نام جديد و ثبت قرارداد بازيكنان شهرداري تبريز پس از تكميل اقرارنامه

اعلام 2 نام جديد و ثبت قرارداد بازيكنان شهرداري تبريز پس از تكميل اقرارنامه
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:24 ق.ظ

خبرگزاري فارس: رئيس كميته نظارت، بازرسي و ارزشيابي سازمان ليگ گفت:‌ به دليل همكاري با دو عضو بدون مجوز در امر نقل‌وانتقالات قرارداد بازيكنان شهرداري تبريز پس از تكميل اقرارنامه ثبت خواهد شد.

حجت الاسلام عليرضا عليپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: مجيد قانع و علي شكاري با حميد محسني در زمينه نقل و انتقالات بازيكنان در تيم شهرداري تبريز فعاليت داشتند. به همين دليل كميته نظارت، بازرسي و ارزشيابي سازمان ليگ به مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز تذكر مي‌دهد تا با مجيد قانع و علي شكاري كه فاقد مجوز كارگزاري در زمينه نقل و انتقالات هستند همكاري نداشته باشد. ضمن اينكه قرارداد بازيكنان جذب شده شهرداري تبريز پس از تكميل اظهارنامه و اقرارنامه در سازمان ليگ به ثبت خواهد رسيد.

عليپور در مورد شكايت رضا رهقي گفت: مسئولان پيكان يعني هيئت مديره و مديرعامل باشگاه سه‌شنبه آينده به فدراسيون مي‌آيند تا در مورد پروژه نقل و انتقال بازيكنان توضيحاتي ارائه و اعلام كنند چه بازيكناني از فهرست اين تيم خارج شدند و چه بازيكناني جذب شدند و در اين زمينه توضيحاتي بايد ارائه شود. ضمن اينكه پرونده رضا رهقي پس از بررسي قرارداد بازيكنان تيم فوتبال پيكان در هيئت رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي رسيدگي خواهد شد.
انتهاي پيام/ا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها