عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

دولت غير از ليگ برتر فوتبال در ساير رشته‌ها مي‌تواند هزينه كند

دولت غير از ليگ برتر فوتبال در ساير رشته‌ها مي‌تواند هزينه كند
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:32 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه نفت تهران گفت:‌ امروز مصوب شد دولت به جز در ليگ برتر فوتبال در ساير رشته‌هاي ورزشي و حتي ليگ‌هاي دسته اول، دوم و سوم فوتبال مي‌تواند هزينه كند.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي فارس اظهار داشت:‌ امروز نشستي با حضور اميدوار رضايي رئيس فراكسيون ورزش مجلس، مديركل اداره تدوين قوانين مجلس، شاه‌كرمي مديركل ورزش وزارت نفت و خود من تشكيل شد. با پي‌گيري‌هاي اميدوار رضايي رئيس فراكسيون ورزش در نهايت ابهامي كه در قانون براي هزينه‌كرد در ورزش از سوي دولت بود، برطرف شد.
وي گفت: طبق قانون توسعه پنجم دولت فقط حق داشت در ورزش قهرماني هزينه كند و حق هزينه در ورزش حرفه‌اي را نداشت اما اينكه تعريف ورزش حرفه‌اي و قهرماني چيست بسياري از رشته‌هاي ورزشي را بلاتكليف نگه داشته بود كه خوشبختانه پس از جلسه امروز و با پيگيري اميدوار رضايي مقرر شد وزارت ورزش تعريف خود را از ورزش قهرماني و ورزش حرفه‌اي ارائه كند كه با پيگيري‌هاي لازم با عباسي سرپرست وزارت ورزش و حميد سجادي در نهايت اين اجازه به دولت داده شد كه در تمام رشته‌هاي ورزشي و حتي فوتبال به غير از ليگ برتر حرفه‌اي فوتبال دولت حق هزينه كردن داشته باشد.
وي ادامه داد: به اين ترتيب وزارتخانه و نهاد‌هاي دولتي مي‌توانند در تمام رشته‌هاي ورزشي و حتي ليگ‌هاي دسته اول، دوم و سوم فوتبال تيم‌داري كنند اما حق هزينه در ليگ برتر فوتبال را ندارند. ليگ برتر فوتبال ورزش حرفه‌اي محسوب مي‌شود.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها