عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

7 ميليون پوند، سهم فروش آرسنال از چهار بازيكن جداشده

7 ميليون پوند، سهم فروش آرسنال از چهار بازيكن جداشده
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:48 ق.ظ

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال آرسنال از راه فروش بازيكن در تابستان سال جاري درآمد محدودي داشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌ميل‌، توپچي‌ها كه همواره به تيمي پرورش‌دهنده استعداد‌ها و فروش آنها به مبالغ قابل توجه براي تامين هزينه‌هاي جاري خود،‌ در ميان تيم‌هاي اروپايي معروف هستند، در تابستان سال جاري و تا به كنون چهار بازيكن خود را از دست داده‌اند كه تنها از يكي از آنها، قادر به كسب درآمد شده‌اند.


براين اساس تيم تحت رهبري آرسن ونگر در شرايطي كه بازيكناني مثل مارك راندل، رواريو دايسون و توماس كرويس را از دست داده، تنها از راه فروش ژائل كليشي به منچسترسيتي در هفته قبل 7 ميليون پوند به حساب خود واريز كرده است.


لندني‌ها بلافاصله پس از دريافت اين رقم ، 4 ميليون پوند نيز به آن افزودند تا توانستند گروينو برزيلي را از ليل فرانسه به خدمت گيرند.*فهرست بازيكنان جديد و جداشده توپچي‌ها به اين شرح است:


ورودي:


جان تورال،‌هكتور بلرين (هردو بارسلونا)، كارل جن‌كينسون (چارلتون)، گروينو (11 ميليون پوند از ليل فرانسه)*خروجي:


ژائل كليشي (منچسترسيتي ، 7 ميليون پوند)، مارك راندل (چستر فيلد، بدون دريافت پول) رواريو دايسون (ساندرلند،‌بدون دريافت پول) ، توماس كرويس(مقصد مشخص نيست)


انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها