عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آلگري: ميلان مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد

آلگري: ميلان مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:51 ق.ظ

خبرگزاري فارس: سرمربي روسونري اعلام كرد تيمش كامل است و مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد.

به گزارش خبركزاري فارس و به نقل از توتو اسپورت، ماسيميليانو آلگري سرمربي ميلان كه فصل گذشته اين تيم را پس از 6 سال بار ديگر به قهرماني در سري A رساند، اميدواري بسياري دارد تا در فصل پيش‌رو نيز بتوانند به قهرماني‌هاي مختلفي برسند.
آلگري در اين خصوص گفت: ما فصل آينده را در بهترين شرايط آغاز مي‌كنيم. ما تاكنون 4 بازيكن جديد به خدمت گرفته‌ايم كه مي‌توانند وضعيت ما را نسبت به فصل گذشته نيز بهتر كنند. در نقاطي بازيكن استخدام كرديم كه نياز بسياري به افزايش بازيكن داشتيم. طي فصل گذشته با دشواري‌هايي در زمينه كمبود بازيكن روبه‌رو بوديم كه ما را مجبور كرد شيوه بازي‌مان را تغيير دهيم، اما با جذب چند بازيكن جديد سعي كرديم در فصل آينده از بروز اين مشكل جلوگيري كنيم.

سرمربي پيشين كالياري ادامه داد: احساس مي‌كنم اكنون تيم كاملي در اختيار دارم و مي‌توانم در فصل آينده به فتح همه جام‌ها فكر كنم. به دليل قهرماني در فصل گذشته با روحيه فوق‌العاده‌اي فصل را آغاز مي‌كنيم و تلاش خواهيم كرد تا پايان فصل آن‌را حفط كنيم.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها