عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

دختر برلوسكوني: پدرم با تمام وجود ميلان را دوست دارد

دختر برلوسكوني: پدرم با تمام وجود ميلان را دوست دارد
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:54 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مدير داخلي باشگاه ميلان اعلام كرد پدرش اين تيم را دوست دارد و به فكر فروش ميلان نيست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتا دلو اسپورت، باربارا برلوسكوني برخلاف مشكل‌هاي مالي پيش آمده براي ميلان معتقد است پيش از پايان فصل نقل و انتقالات تابستاني ميلاني‌ها مي‌توانند بازيكن بزرگ ديگري را به تركيب اين تيم انجام دهند.
باربارا گفت: بازيكنان بسيار خوب و بزرگي را در تركيب ميلان داريم، ولي احساس مي‌كنم پيش از پايان نقل و انتقال‌ها بايد خريدهاي بزرگي انجام دهيم. سرمربي همواره اعلام كرده از بازيكناني كه در اختيار دارد راضي است ولي ما احساس مي‌كنيم بايد براي تيم بزرگي مانند ميلان، بازيكن بزرگ ديگري بخريم.

وي ادامه داد: درست است كه مشكل مالي اخير شرايط ما را دگرگون كرده، اما با تمام وجود براي پيشرفت تيم تلاش مي‌كنيم. مي‌دانم كه پدرم همواره ميلان را دوست داشته و براي رسيدن به قهرماني حمايت‌هاي فراواني از باشگاه انجام داده است. او به هيچ‌وجه علاقه‌اي به فروش ميلان نداشته و من تمام خبرهاي مربوط به اين موضوع را رد مي‌كنم. به هواداران اطمينان مي‌دهم كه همچنان در كنار آن‌ها خواهيم ماند و براي رسيدن به جام‌هاي بيشتر تلاش مي‌كنيم.

چندي پيش خبرهايي در مورد تخلف سيلويو برلوسكوني در خريد شركت فينين‌وست منتشر شد كه پس از اثبات اين تخلف‌ها، برلوسكوني و شركتش به پرداخت 560 ميليون يورو غرامت محكوم شدند. علاوه بر اين مشكلات اخلاقي نيز گريبان نخست وزير ايتاليا را گرفته و همواره مورد انتقاد شديد رسانه ها قرار دارد.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها