عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ونگر: سيتي اعتبار برنامه‌هاي يوفا را زير سوال برد

ونگر: سيتي اعتبار برنامه‌هاي يوفا را زير سوال برد
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:58 ق.ظ

خبرگزاري فارس: سرمربي آرسنال معتقد است قرارداد جديد اسپانسر باشگاه منچسترسيتي برنامه‌هاي يوفا در اين‌باره را زير سوال برده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ساكرنت، ميشل پلاتيني رئيس يوفا در حال بررسي و وضع قوانيني است تا هزينه‌هاي گزاف باشگاه‌ها را محدود كرده و تاثير مالكين متمول را در فوتبال كاهش دهد ولي اين موضوع با قرارداد جديد باشگاه منچسترسيتي با اسپانسر خود تا حدودي زير سوال رفته و واكنش آرسن ونگر سرمربي آرسنال را در پي داشته است.
سران سيتي با بستن قرارداد جديد با شركت هواپيمايي اتحاد كه موجب تغيير نام ورزشگاه نيز خواهد شد، قرارداد خود را در زمينه پيراهن باشگاه نيز تجديد كرده‌اند و قرار شده كه زمين تمريني جديدي نيز در نزديكي ورزشگاه تاسيس شود.
در خبرها آمده كه قرارداد جديد اين شركت هواپيمايي ابوظبي با باشگاه منچسترسيتي بين 300 تا 400 ميليون پوند است و اين مبلغ مي‌تواند شيخ منصور، مالك ثروتمند سيتي را در وضعيت بهتري براي خريدها و ريخت‌ و پاش‌هايش قرار دهد.
آرسن ونگر سرمربي توپچي‌هاي لندن در اين مورد گفت: قرارداد جديد سران سيتي با اسپانسر باشگاه با قوانين يوفا در اين زمينه مغايرت فراواني دارد. اين اتفاق نشان مي‌دهد كه آن‌ها هر كاري كه بخواهند انجام خواهند داد زيرا هيچ‌گونه محدوديتي ندارند. اگر قانوني در اين زمينه وضع شده است، باشگاه منچسترسيتي نيز بايد به آن‌ احترام بگذارد.
ونگر ادامه داد: از اين‌كه پلاتيني پيگير اين مساله است خوشحالم. او مي‌داند كه چندين باشگاه در اروپا هستند كه همه‌چيز را زير پا مي‌گذارند و قصد دارند هر بازيكني را كه دوست دارند را به هر قيمتي كه شده بدست آورند. اين منصفانه نيست. سران يوفا در حال بررسي دقيق اين موضوع هستند و در پشت درهاي بسته اين موضوع را پيگيري كرده و در مورد آن به نتيجه‌هايي نيز رسيده‌اند. اميدوارم تا رسيدن به نتيجه نهايي كارشان را ادامه دهند و از نابود شدن فوتبال در اين زمينه جلوگيري كنند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها