عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حدادي هزار دلار براي طلاي مسابقات ژاپن پاداش گرفت

حدادي هزار دلار براي طلاي مسابقات ژاپن پاداش گرفت
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:00 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مدير تيم‌هاي ملي دووميداني گفت: به حدادي و سپهزاد شب كسب مدال طلاي مسابقات ژاپن، 1000دلار پاداش داده شد.

صادق داداشي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس عنوان كرد: در جريان مسابقات قهرماني آسيا به ميزباني ژاپن، فدراسيون علاوه بر پول تو جيبي به مدال آورندگان به ازاي هر طلا هزار دلار، نقره پانصد دلار و برنز سيصد دلار پاداش داد. به ورزشكاراني هم كه ركورد ملي را جابه‌جا كردند نيز از صد تا پانصد دلار تعلق گرفت.

وي در خصوص اظهارات حدادي در خصوص عدم رسيدگي به مشكلات ورزشكاران در رقابت‌هاي ژاپن تصريح كرد: شخصا هر روز در مسير هتل به ورزشگاه محل مسابقات رفت آمد كرده‌ام و فقط در كنار ورزشكاران بودم، حال چرا حدادي اين حرف را زده است نمي‌دانم. شايد فكر مي‌كند او بايد براي فدراسيون خط و روش تعيين كند.

وي در خصوص سطح رقابت‌هاي ژاپن گفت: به غير از پرتاب ديسك كه در شرايط بارندگي برگزار شد و ركوردهاي خوبي به ثبت نرسيد، در 5 يا 6 ماده شاهد جابه‌جايي ركورد اين سري از مسابقات بوديم، مثلا در پرش ارتفاع ركورد اين رقابت‌ها به ميزبان 3 سانتي متر از سوي دووميداني كار قطري جابه‌جا شد.

تيم ملي دووميداني ايران يكشنبه 19 تير ماه رقابت‌هاي قهرماني آسيا در ژاپن را با كسب 2 طلا، 2 نقره و 2 برنز به پايان برد.

انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها