عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

نفرات راه يافته به مسابقات قهرماني كشور مشخص شدند

نفرات راه يافته به مسابقات قهرماني كشور مشخص شدند
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:02 ق.ظ

خبرگزاري فارس: دور يازدهم جشنواره سراسري شطرنج با معرفي نفرات راه يافته به مسابقات قهرماني كشور به پايان رسيد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومي فدراسيون شطرنج، دهمين دوره جشنواره سراسري مردان در شهر زنجان به اتمام رسيد و چهره نفرات راه يافته به مسابقات قهرماني كشور مشخص شدند.
بر اين اساس نيما جوانبخت از اصفهان با كسب 9 امتياز و احتساب پوئن‌شكني بهتر در صدر جدول قرار گرفت و عنوان قهرماني را از آن خود كرد. افشين مقدميان نيز با 9 امتياز در مكان دوم ايستاد. اميد نوروزي از تهران، مرتضي عسگري زاده از زنجان و امين نصري از تهران نيز با كسب 8.5 امتياز مكان‌هاي سوم تا پنجم را از آن خود كردند.
فريدون عزتي از گيلان، اميررضا پور رمضانعلي از گيلان، نيما حسين زاده از آذربايجان شرقي، شجاعت قانع از اردبيل، مهرداد صداقتي از البرز، مهدي مهدوي راد از تهران، امير كوثري نيا از فارس، محس وقار از گيلان، احمد عسگري زاده از گيلان، رستم بهمردي از يزد، محمد ميران خادمي از تهران، ناصر رياحي از اصفهان، حسين مجاوريان از اردبيل، سعيد گل افروز از كرمانشاه و مصطفي مرادي از قم نيز با كسب 8 امتياز در مكان‌هاي ششم تا بيستم ايستادند و جواز صعود به رقابت‌هاي قهرماني كشور را كسب كردند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها