عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اوجاقي: از ووشوكاران روسيه و تركيه براي اردوي مشترك دعوت كرده‌ايم

اوجاقي: از ووشوكاران روسيه و تركيه براي اردوي مشترك دعوت كرده‌ايم
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:06 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مدير فني تيم‌هاي ملي ووشو گفت: با لغو سفر فرانسه، از تيم‌هاي ملي روسيه و تركيه دعوت كرديم تا براي برپايي اردوي مشترك به ايران بيايند.

حسين اوجاقي درباره لغو سفر فرانسه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: براي اعزام به فرانسه هزينه بليت با ايران بود و آنها هزينه‌هاي اقامت و غذا را برعهده داشتند. پول بليت خيلي زياد مي‌شد و به خاطر مشكلات مالي فدراسيون، اين سفر را لغو كرديم.
وي افزود: از تيم‌هاي ملي تركيه و روسيه دعوت كرده‌ايم كه براي برپايي اردوي مشترك به ايران بيايند. به احتمال زياد اين تمرين مشترك را براي بعد از ماه مبارك رمضان هماهنگ خواهيم كرد.
اوجاقي درباره دومين مرحله مسابقات انتخابي تيم ملي خاطرنشان ساخت: سطح اين رقابت‌ها خيلي بالا بود، چون هر فردي كه دومين برد را به‌دست مي‌آورد فيكس مي‌شد، پيكارها خيلي حساس بود.
وي يادآور شد: هر ووشوكاري كه از نظر روحي و رواني شرايط بهتري داشت، توانست برنده شود. تجربه نيز در اين ميان تاثيرگذار بود، در بيشتر اوزان نفرات مجرب به برتري رسيدند.
مدير تيم‌هاي ملي در پاسخ به اينكه چرا مسابقات انتخابي در فاصله كمي از يكديگر برگزار مي‌شود، گفت: اگر زمان انتخابي‌ها طولاني شود از روند تمرينات دور خواهيم شد. بهتر است كه هرچه زودتر نفرات ثابت انتخاب شده و تمريناتشان را به طور جدي برگزار كنند.
وي درباره اردوي جوانان در كلارآباد افزود: قبل از برگزاري اين اردو من به آنجا رفتم و موقعيت سالن، خوابگاه و محل اسكان را به دقت بررسي كردم. به احتمال زياد در جريان اردو نيز سري به جوانان خواهم زد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها