عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يزداني: كاراته‌كاران بايد شرايط مالي فدراسيون را درك كنند

يزداني: كاراته‌كاران بايد شرايط مالي فدراسيون را درك كنند
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:07 ق.ظ

خبرگزاري فارس: نايب‌رئيس فدراسيون كاراته گفت: اكنون همه فدراسيون‌ها با مشكلات مالي مواجه هستند و كاراته‌كاران بايد اين شرايط را درك كنند.

سيروس يزداني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: سازمان تربيت‌بدني 100 ميليون تومان به حساب فدراسيون واريز كرده؛ اما فقط پول بليت تيم اعزامي به چين نزديك 200 ميليون تومان شده است. ما با قرض توانستيم تيم را اعزام كنيم.
وي افزود: با توجه به تغييرات وزارت ورزش همه فدراسيون‌ها مشكل مالي دارند، حتي نمي‌خواستيم تيم را به كمپ يونان اعزام كنيم. اين سفر به اصرار من صورت گرفت، در آنجا كلي هزينه بابت آب و غذاي كاراته كاران صرف شد؛ اما آنها مشكلات مالي فدراسيون را درك نمي‌كنند.
يزداني خاطرنشان ساخت: اگر در يونان پولي از سوي مربيان هزينه شده توسط فدراسيون بوده است؛ البته تيم دختران بيشتر به نداشتن سرپرست و تيم پسران به عدم اعزام داور اعتراض داشتند.
وي با اشاره به كاهش تعداد نفرات اعزامي به چين گفت: ما از شوراي برون مرزي مجوز اعزام 99 نفر را گرفته بوديم كه يكي كمتر اعزام مي‌كنيم. قبلاً اين تعداد 105 نفر بود كه به دليل مشكلات مالي آنها را كاهش داديم.
يزداني در پاسخ به سفر تيم ملي با تاخير افزود: آنها براي هماهنگي با شرايط آب و هوا به موقع مي‌رسند و مشكلي از اين بابت وجود ندارد. به هر حال بليت‌ها اينگونه تهيه شده است.
وي درباره عدم پرداخت حقوق ملي‌پوشان يادآور شد: اين حق مسلم آنهاست كه حقوق بگيرند و بهترين امكانات را داشته باشند، ما هم تمام سعي خود را مي كنيم؛ اما آنها نيز بايد شرايط و مشكلات فدراسيون را درك كنند.
يزداني ابراز اميدواري كرد كه در آسيا بهترين نتايج كسب شود و تصريح كرد: تمام هم و غم ما اين است كه در آسيا بتوانيم بهترين نتايج را كسب كنيم و نظر مساعد سازمان تربيت‌بدني را براي حمايت بيشتر جلب كنيم. كاراته‌كاران فقط به مسابقه فكر كنند و نگران نباشد، نمي‌گذاريم حقي از آنها پايمال شود.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها