عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

پناهي: هيچ چيز به جز حفظ آرامش تيم ملي كاراته اهميت ندارد

پناهي: هيچ چيز به جز حفظ آرامش تيم ملي كاراته اهميت ندارد
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:09 ق.ظ

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون كاراته گفت: براي من اكنون فقط موفقيت تيم ملي در آسيا اهميت دارد، بنابراين ترجيح مي‌دهم به مسائلي مثل صدور حكم جلب نپردازم.

عباس احمدپناهي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: اكنون در چين هستم. رواديدم براي اعزام به چين دچار مشكل شده بود؛ به همين دليل نتوانستم راهي يونان شده و در كنار تيم ملي جوانان باشم. اگر مي‌خواستم به يونان بروم بايد شنبه(18 تيرماه) مي‌رفتم كه ديگر دير شده بود.
وي با بيان اينكه از خبر صدور حكم جلبش مطلع است، تصريح كرد: مهم‌ترين چيز براي من اين است كه تيم ملي آرامش لازم را داشته باشد و بدون اينكه مسائل حاشيه‌اي بر آن تاثير بگذارد در مسابقات قهرماني آسيا شركت كند. مهم اين است كه تيم در اين شرايط بحراني نتيجه‌اي خوب بگيرد.

رئيس فدراسيون كاراته خاطرنشان كرد: بعد از مسابقات در خصوص مسائل پيش آمده صحبت مي‌كنم، اكنون مي‌خواهم همراه تيم باشم، چون اين يك مسئله ملي است و به دنبال كسب بهترين مدال‌ها هستيم.
وي در پاسخ به اينكه اگر وارد ايران شود بلافاصله دستگير خواهد شد، افزود: اكنون وظيفه من حفظ آرامش تيم ملي است، در اين شرايط مسئله حك جلبم مهم نيست و براي حل اين مشكل به خدا توكل مي كنم.
پناهي در پاسخ به اينكه اگر مسئولان آسيايي از چنين مشكلي مطلع شوند، مي‌تواند در انتخابات هيئت رئيسه آسيا شركت كند يا نه، گفت: چرا بايد مشكل ساز شود. ما تمام سعي خود را براي موفقيت در هيئت رئيسه كرده‌ايم؛ البته اگر به اين هدف هم نرسيم، موفقيت تيم برايمان مهم‌تر است.

رئيس فدراسيون كاراته درباره برخي شنيده‌ها مبني بر اينكه اگر از رياست فدراسيون كاراته استعفا كند، رشيدي نايب رئيس سابق رضايت مي‌دهد، خاطرنشان ساخت: كسي از من نخواسته كه استعفا كنم.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها