عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

فدايي: هنوز هم من رئيس كميته داوران كاراته هستم

فدايي: هنوز هم من رئيس كميته داوران كاراته هستم
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:10 ق.ظ

خبرگزاري فارس: رئيس كميته داوران فدراسيون كاراته گفت: هنوز هم رئيس كميته داوران هستم و هيچ ابلاغي مبني بر بركناري، به من داده نشده است.

آرام فدايي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره نبود نامش در فهرست داوران اعزامي به مسابقات آسيايي چين اظهار داشت: مسئولان فدراسيون گفته اند كه پيگير كارم هستند؛ اما بعيد مي‌دانم اعزام شوم. بعد از اينكه تيم از چين برگردد مسائل زيادي وجود دارد كه بايد بگويم.
فدايي در پاسخ به خبر بركناري وي از كميته داوران به خواست سازمان تربيت‌بدني به دليل اعطاي درجه ممتاز داوري به بستگانش يادآور شد: اين توطئه‌ها از روزي كه من اين مسئوليت را پذيرفتم آغاز شد، برخي از افراد كه نمي‌توانستند حضور مرا در اين پست تحمل كنند دست به اين شايعه پراكني و كارشكني زدند.
وي با اشاره به اينكه چرا سازمان بايد مرا بركنار كند، خاطرنشان ساخت: من كه مثل بعضي از دوستان پول نگرفته‌ام تا درجه داوري بدهم. فعلاً رئيس كميته داوران هستم و هيچ ابلاغي در اين زمينه به من نشده است.
فدايي افزود: حتي چند روز پيش از من خواستند تا داوران حاضر در مسابقات كشوري را مشخص كنم. اين افراد به دنبال تخريب بنده هستند. به موقع اين مسائل را خواهم گفت.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها