عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

آخوندزاده: خيلي آماده بودم، اما خواستند مربي تيم ملي جودو باشم

آخوندزاده: خيلي آماده بودم، اما خواستند مربي تيم ملي جودو باشم
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:10 ق.ظ

خبرگزاري فارس: جودوكار وزن 60- كيلوگرم ايران گفت: از نظر بدني خيلي آماده بودم؛ اما خواستند كه مربي تيم ملي باشم و من قبول كردم.

مسعود حاجي آخوندزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: زمان سرمربيگري ميران نيز به عنوان مربي تيم ملي فعاليت مي‌كردم؛ اما بعد از آن با توجه به شرايط جسماني و فني‌ام تصميم گرفتم دوباره به عرصه قهرماني بازگردم.
وي افزود: اكنون نيز شرايطم خيلي خوب است؛ اما فدراسيون خواست كه در كنار جيرو مربي شوم. فكر كردم مي‌توانم در اين بخش بيشتر به جودو كمك كنم به همين دليل پذيرفتم. براي ادامه قهرماني بايد شرايط مهيا باشد.
قهرمان اسبق بازي‌هاي آسيايي درباره انتخاب اعضاي تيم ملي خاطرنشان ساخت: اين مسئله قبل از اينكه من مربي تيم ملي شوم، صورت گرفت؛ بنابراين در انتخاب نفرات يا حذف ميراسماعيلي هيچ نظري نداشتم.
وي با اشاره به اينكه نمي‌شود براي المپيك لندن معجزه كرد، يادآور شد: براي كسب سهميه المپيك لندن بايد از همان نفرات قبلي استفاده كنيم؛ دعوت جوانان به اردوي تيم ملي يك سرمايه‌گذاري براي آينده است، ساير كشورها آماده‌سازي تيم‌هاي خود را براي المپيك لندن از 3 سال پيش شروع كرده‌اند.
حاجي آخوندزاده يادآور شد: ما در اين يكسال باقي مانده نمي‌توانيم شرايط را چندان تغيير دهيم. با توجه به امكانات موجود از يك تا 3 سهميه المپيك را پيش‌بيني مي‌كنيم.
وي درباره اعزام تيم كامل به مسابقات جهاني تصريح كرد: در آن رقابت‌ها مي‌توانيم در هر وزن 2 نفر را شركت دهيم، اين بستگي به نظر جيرو دارد كه چه كساني را اعزام كند. اگر او غير از المپيك، مسابقات بعدي را نيز در نظر داشته باشد مي‌تواند از نيروهاي جوان‌تر استفاده كند.
مربي تيم ملي با استقبال از برنامه تمريني مربي ايتاليايي افزود: او مربي خيلي خوبي است و من براي اينكه از تجربياتش بيشتر استفاده كنم كار كنارش را قبول كردم. مسابقات كشوري فردا با حضور جيرو برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد: به احتمال زياد بيشتر از 4 نفر را به اردوي تيم ملي دعوت خواهيم كرد تا حريف تمريني بيشتري را در اردوها داشته باشيم.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها