عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

مازندران جاي البرز را در صدر جدول گرفت

مازندران جاي البرز را در صدر جدول گرفت
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:11 ق.ظ

خبرگزاري فارس: در پايان دومين روز مسابقات تكواندوي نوجوانان ايران، تيم مازندران قهرمان شد و جاي تيم البرز را در صدر جدول رده‌بندي گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، بيست و دومين دوره اين رقابت‌ها با حضور 280 ورزشكار از 30 استان طي 2 روز به ميزباني خانه تكواندو برگزار شد كه در پايان روز اول و مشخص شدن اوزان فرد، تيم البرز صدرنشين شد؛ اما در مجموع اين تيم مازندران بود كه مقام قهرماني را به خود اختصاص داد.

*جدول رده‌بندي تيم‌ها:
1- استان مازندران با 73 امتياز
2- استان البرز با 57 امتياز
3- استان تهران با 45 امتياز
4- استان اصفهان با 43 امتياز
5- استان آذربايجان شرقي با 35 امتياز

*نفرات برتر اوزان مختلف به شرح زير هستند:
وزن اول:
نفراول: ابولفضل يعقوبي (مازنداران )
نفردوم: نيما نورالديني (هرمزگان )
نفرسوم: محمدرضا شريفي (فارس )
سوم مشترك: علي شيرازي (آذربايجان شرقي )

وزن دوم:
نفراول: فرشاد خرسندي (اصفهان )
نفردوم: جواد اميري (مازندران )
نفرسوم: علي مايلي (قم )
سوم مشترك: حسن غلامي (خراسان شمالي )

وزن سوم:
نفراول: حسين مصطفايي (البرز)
نفر دوم: جعفر خليل زاده (تهران )
نفر سوم: امير يولچي خاني (قزوين )
سوم مشترك: علي خالقي (توابع تهران )

وزن چهارم:
نفر اول: ميرعباس علي نژاد (مازندران )
نفر دوم: محمد قلي پور (گيلان )
نفر سوم: حامد باربد (فارس )
سوم مشترك: امين عابدي (البرز)

وزن پنجم:
نفر اول: الياس بايندرلو (البرز)
نفر دوم: سيامك نوري (ايلام )
نفر سوم: ايوب رحيمي (خوزستان )
سوم مشترك: بهزاد مدانلو (مازندران )

وزن ششم:
نفر اول: حسين كريمي (آذربايجان شرقي )
نفر دوم: سعيد باصري (فارس)
نفر سوم: دانيال صالحي (مازندران )
سوم مشترك: سعيد اكبري (توابع )

وزن هفتم:
نفر اول: امير حسين همايوني (همدان )
نفر دوم: سعيد نيكنام (البرز )
نفر سوم: صادق موسوي (زنجان )
سوم مشترك: امين خراساني (تهران )

وزن هشتم:
نفر اول: مهدي غفارزاده (البرز )
نفر دوم: حسين اميدي (مازندران )
نفر سوم: مهدي باقري (قم )
سوم مشترك: مسعود كاظمي (توابع تهران )

وزن نهم:
نفر اول: پوريا عرفانيان (تهران )
نفر دوم: فراز يزداني (اصفهان )
نفر سوم: رضا زارع (آذربايجان شرقي )
سوم مشترك: عليرضا آشوري (گيلان )

وزن دهم:
نفر اول: سيد سجاد حسيني (مازندران )
نفر دوم: حامد حق شناس (اصفهان )
نفر سوم: ميلاد درويش زاده (خوزستان )
سوم مشترك: حامد صادقي (قزوين )

بهترين‌ها
داور: داريوش يحيي (خوزستان ) و رسول متين فر (اصفهان )
فني ترين تكواندوكار: الياس بايندرلو (البرز)
سرپرست: مهدي اميدي (مركزي )
مربي: ابوذر حسن پور (مازندران )
انتهاي پيام/د

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها