عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قوي‌ترين مرد جهان قراردادش را با ملي حفاري تمديد كرد

قوي‌ترين مرد جهان قراردادش را با ملي حفاري تمديد كرد
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:12 ق.ظ

خبرگزاري فارس: قوي‌ترين مرد جهان براي حضور در رقابت‌هاي ليگ برتر وزنه‌برداري قراردادش را با ملي حفاري تمديد كرد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، بهداد سليمي، قهرمان فوق سنگين وزنه‌برداري جهان كه سال گذشته عنوان بهترين وزنه‌بردار جهان را از سوي فدراسيون جهاني به خود اختصاص داد و براي حضور در مسابقات فصل آينده ليگ برتر از سوي باشگاه‌هاي ليگ برتري ملي حفاري و كوروش مازندران پيشنهاداتي داشت، سرانجام با تيم ملي حفاري به توافق رسيد و قراردادش را با اين تيم يك سال ديگر تمديد كرد.
سليمي كه پيش از اين گفته بود در راه امضاي قراردادش بحث مالي اهميت زيادي دارد، به فارس گفت: با ملي حفاري به صورت شفاهي توافقات لازم صورت گرفته است و براي اعلام مبلغ اين قرارداد بايد تا مرحله نهايي كه امضاي قرارداد و ثبت آن است صبر كرد.
وي ادامه داد: در حال حاضر به صورت انفرادي در حال تمرين كردن هستم تا با پيگيري تمرينات تيم ملي دوباره همراه با ملي‌پوشان به كار ادامه دهم.
بهداد سليمي سال گذشته همراه با تيم ملي حفاري به عنوان قهرماني ليگ برتر وزنه‌برداري رسيد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها