عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استان اصفهان جواز صعود به مرحله بعد را كسب كرد

استان اصفهان جواز صعود به مرحله بعد را كسب كرد
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:15 ق.ظ

كاشان - تيم اصفهان در چارچوب رقابتهاي فوتبال روستايي و عشايري منطقه چهار كشور، توانست با شكست تيم قم جواز صعود به مرحله بعد را كسب كند.
استان اصفهان جواز صعود به مرحله بعد را كسب كرد

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، در بازيهاي روز دوم مسابقات فوتبال روستايي و عشايري منطقه چهار كشور، تيم هاي اصفهان و قم در حالي به مصاف هم رفتند كه هر دو تيم در بازي نخست خود توانسته بودند حريفانشان را شكست بدهند و براي صعود نياز به يك پيروزي ديگر داشتند.


تيم اصفهان كه از بازيكنان متنخب روستاهاي شهرستان كاشان و آران و بيدگل تشكيل شده، موفق شد با ارايه يك بازي برتر با نتيجه پنج بر صفر تيم قم را شكست دهد.


در ديگر بازي انجام شده در اين روز نيز، تيم هاي قزوين و مركزي مقابل هم صف آرايي كردند كه تيم قزوين توانست با نتيجه سه بر دو تيم مركزي را شكست دهد تا تكليف تيم دوم صعود كننده نيز، در روز آخر اين دوره از مسابقات مشخص شود.


در روز سوم و آخر اين مسابقات امروز عصر تيم هاي اصفهان و مركزي با يكديگر ديدار مي كنند و در بازي حساس و تعيين كننده ديگر تيم هاي قم و قزوين براي صعود به مرحله بعد بازي سختي را در پيش رو خواهند داشت.


چهارمين دوره مسابقات فوتبال روستايي و عشايري منطقه چهار كشور، پس از انصراف تيم هاي توابع تهران و البرز با حضور تيم هاي منتخب اصفهان، قزوين، قم و مركزي از 20 تير ماه سال جاري به مدت سه روز در محل ورزشگاه 15هزار نفري كاشان برگزار مي شود.


چهارمين دوره مسابقات فوتبال روستايي و عشايري كشور در شش منطقه كشور برگزار مي شود و تيم هاي اول و دوم هر منطقه به دوره بعدي اين مسابقات راه پيدا مي كنند.


دوره نهايي اين مسابقات با حضور 12 تيم در دو گروه شش تيمي برگزار شده و قهرمان اين دوره از رقابتها جهت شركت در ليگ دسته سه كشور انتخاب مي شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها