عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی برگزار می شود

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی برگزار می شود
پنج شنبه 23 تیر 1390  06:06 ق.ظ

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور از 26 تیر تا 2 مرداد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر بهزاد تدین ناظر اجرایی المپیاد و  معاون اداره تربیت بدنی وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: در این دوره از المپیاد 2 هزار و 249 نفر شرکت داشته اند که نسبت به دوره گذشته 43 درصد رشد داشته است.

وی افزود: در این دوره از المپیاد 2 هزار و 294 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد یک هزار و 385 نفر ورزشکار، 220 نفر مربی و سرپرست و 249 نفر همراه(سرپرست کل، تدارکات و ...) هستند. همچنین 145 نفر داور و عوامل فنی و 250 نفر عوامل اجرایی در این دوره حضور دارند.

تدین یادآور شد: میزبان این دوره از المپیاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است و در برگزاری این المپیاد سازمانها و ادارات مختلف استان چهارمحل و بختیاری با در اختیار گذاشتن امکانات خود با دانشگاه میزبان همکاری می کنند.

معاون اداره تربیت بدنی وزارت بهداشت اظهار داشت: مسابقات این دوره از المپیاد در 10 رشته ورزشی شنا، دوومیدانی، تیراندازی، شطرنج، تنیس روی‌میز، بدمینتون، فوتبال، والیبال، بسکتبال و تکواندو برگزار می شود.

وی گفت: اعضای کمیته فنی و داوران مسابقات نیز با هماهنگی فدراسیون های مربوطه و مسئولین انجمن های ورزشی وزارت بهداشت انتخاب می شوند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها