عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی برگزار می شود

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی برگزار می شود
پنج شنبه 23 تیر 1390  06:06 ق.ظ

دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور از 26 تیر تا 2 مرداد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر بهزاد تدین ناظر اجرایی المپیاد و  معاون اداره تربیت بدنی وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: در این دوره از المپیاد 2 هزار و 249 نفر شرکت داشته اند که نسبت به دوره گذشته 43 درصد رشد داشته است.

وی افزود: در این دوره از المپیاد 2 هزار و 294 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد یک هزار و 385 نفر ورزشکار، 220 نفر مربی و سرپرست و 249 نفر همراه(سرپرست کل، تدارکات و ...) هستند. همچنین 145 نفر داور و عوامل فنی و 250 نفر عوامل اجرایی در این دوره حضور دارند.

تدین یادآور شد: میزبان این دوره از المپیاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است و در برگزاری این المپیاد سازمانها و ادارات مختلف استان چهارمحل و بختیاری با در اختیار گذاشتن امکانات خود با دانشگاه میزبان همکاری می کنند.

معاون اداره تربیت بدنی وزارت بهداشت اظهار داشت: مسابقات این دوره از المپیاد در 10 رشته ورزشی شنا، دوومیدانی، تیراندازی، شطرنج، تنیس روی‌میز، بدمینتون، فوتبال، والیبال، بسکتبال و تکواندو برگزار می شود.

وی گفت: اعضای کمیته فنی و داوران مسابقات نیز با هماهنگی فدراسیون های مربوطه و مسئولین انجمن های ورزشی وزارت بهداشت انتخاب می شوند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها