عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تيم ملي با 22 بازيکن تمرين کرد

تيم ملي با 22 بازيکن تمرين کرد
پنج شنبه 23 تیر 1390  07:55 ق.ظ 

دور جديد تمرينات تيم ملي فوتبال کشورمان براي برگزاري ديدار تدارکاتي با ماداگاسکار و دو ديدار رفت و برگشت برابر مالديو عصر چهارشنبه برگزار شد.


 دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 18:30 دقیقه امروز چهارشنبه با حضور 22 بازیکن در کمپ تیم های ملی آغاز شد. در این تمرین سعید دقیقی و محمدرضا خلعتبری حضور نداشتند. خلعتبری به علت همراهی تیم فوتبال الغرافه قطر در اردوی فرانسه حضور دارد و سعید دقیقی نیز به دلیل امتحانات دانشگاه در تمرینات حضور نداشت.

 کی روش پس از شرکت در نشست خبری عصر امروز در جمع بازیکنان حضور یافت و دقایقی برای آنها صحبت کرد و در ادامه ملی پوشان به مدت 10 دقیقه بدنها را گرم کردند و با چند دقیقه ای هم با  کار با توپ مهیای تمرینات تاکتیکی شدند.

 در بخش دیگر تمرین که 10 دقیقه طول کشید بازیکنان در سه گروه به سمت دروازه های کوچک که گلرها وظیفه حراست از آنها را برعهده داشتند اقدام به ضربه زدن کردند. پس از آن کی روش بازیکنان را به دو گروه سبز و نارنجی تقسیم کرد که آنها در یک نیمه از زمین حدود 20 دقیقه به فوتبال پرداختند. پس از آن کی روش بازیکنان را در میانه زمین گرم کرد و پس از صحبت با آنها و افزایش مساحت زمین، آنها را برای انجام بازی درون تیمی توجیه کرد.

 بخش پایانی تمرین تیم ملی به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که با برتری 2 بر صفر تیم سبز به پایان رسید. در این بازی هادی نوروزی و آندرانیک تیموریان برای تیم برنده گل زدند.

 تمرین امروز تیم ملی حدود 50 تماشاگر داشت که تعدادی از آنها مربیانی بودند که در کلاس A آسیا شرکت کردند. اکبرمیثاقیان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان نیز که تیمش اردوی آماده سازی را در تهران برپا کرده است امروز تماشاگر بخشی از تمرینات آماده سازی تیم ملی بود.

سلام بر شما

ebrahimfanaei

ebrahimfanaei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 198
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها