عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رم در فکر فروش ده روسی نیست

رم در فکر فروش ده روسی نیست
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:14 ب.ظ

سران باشگاه رم اعلام کردند که درنظر ندارند تا دانیله ده روسی را به فروش برسانند. این درحالی است که این روزها سران چلسی برای جذب ده روسی ابراز تمایل کرده اند

والتر ساباتینی، مدیر فنی باشگاه رم  در صحبتهایی تمایل باشگاه رم برای فروش ده روسی را تکذیب کرد.این درحالی است که قرارداد ده روسی سال آینده به اتمام می رسد

گزارشهای منتشره در ایتالیا حاکی از آن است که سران باشگاه رم در صورت ناکامی در توافق با ده روسی برای تمدید قراردادش، او را به فروش خواهند رساند.البته ساباتینی مدیر فنی باشگاه رم دراین رابطه به صحبت پرداخت

ساباتینی به گاتزتا دلوسپورت گفت:« فروش ده روسی و یا تمدید قرارداد او اجبار روز ما نیست. من نمی توانم رم را با فروش ده روسی تضعیف کنم و بعد با خرید پاستوره و یا بازیکن دیگری به فکر تقویت تیم باشم.»

این روزها اخبار زیادی درمورد آینده این ستاره ایتالیایی به گوش می رسد و ساباتینی این اخبار را تائید می کند:« ما با آرامش به کارمان ادامه می دهیم و من با ده روسی صحبت کرده ام. ما زمان زیادی داریم .پس با مدیربرنامه های اومذاکره خواهیم کرد و پیشنهاد تمدیدمان را به او ارائه می کنیم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها