عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

پاستوره : میلان می تواند مقصد جذابی باشد

پاستوره : میلان می تواند مقصد جذابی باشد
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:16 ب.ظ

خاویر پاستوره ستاره باشگاه پالرمو در صحبتهایی اعلام کرده که خودش را برای یک فصل دیگر در پالرمو نمی بیند و میلان را به رم ترجیح  می دهد

ستاره آرژانتینی مشتریان متعددی دراسپانیا، ایتالیا و انگلیس دارد ولی اخیرا اعلام کرده که ترجیح می دهد تا در ایتالیابماند.

بدین ترتیب احتمال جدایی این ستاره 22 ساله از رختکن پالرمو روز به روز شدت می یابد .

پاستوره در صحبتهایی به گاتزتادلوسپورت گفت:« مدیربرنامه هایم مشغول به کار هستند.فکر می کنم می توانم بگویم که فصل بعد در پالرمو نخواهم بود.من میلان را دوست دارم . آنها اخیرا قهرمان سری آ شده اند و انگیزه های زیادی دارند. درمورد رم هم باید بگویم که با دوستم نیکلاس بوردیسو صحبت کردم ولی این بدان معنا نیست که رم یکی از گزینه های پیش روی من است.»

این ستاره آرژآنتینی در ادامه به این نکته اشاره کرد که جدایی از پالرمو آسان نخواهد بود و از دوستی و رابطه خوبش با زامپارینی، رئیس این باشگاه گفت:« ترک کردن پالرمو اسان نخواهد بود. من زامپارینی، رئیس باشگاه را مثل یک پدر دوست دارم و پیوستن به پالرموزندگی مرا متحول کرد. امیدوارم تا بتوانم به منزله یک دوست برای هواداران پالرمو باقی بمانم.فکر می کنم من بازیکنی هستم که مردم را دوست دارم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها