عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نفت و راه‌آهن به دنبال مربی؛ هر دو علی دایی را می‌خواهند؟

نفت و راه‌آهن به دنبال مربی؛ هر دو علی دایی را می‌خواهند؟
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:22 ب.ظ

این روزها تیم‌های لیگ برتری که به‌دنبال جذب بازیکنان طراز یک هستند و حتی تمرینات بدنسازی‌شان را هم برگزار کردند، اما هنوز تکلیف دو تیم از 18 تیم لیگ‌برتر مشخص نیست و اینکه بحث انتقال آنها به شهرستان و خرید امتیازشان هر روز نقل محافل ورزشی است.

به گزارش سایت گل، تیم‌های نفت تهران و راه‌آهن که فصل گذشته، فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند، هر روز در اوج بازی‌های فصل گذشته بحث انتقالشان و حتی خرید امتیازشان مطرح بود، حالا پس از اتمام لیگ این صحبت‌ها آنقدر جدی شد که سهام راه‌آهن در بورس به فروش گذاشته شد و بحث انتقال نفت هم به اراک هر روز گفته می‌شود که قطعی شده و اما هنوز خبری نشده است.

خریداران راه‌آهن در دو روز گذشته با توپ پر به میدان آمده و با پرداخت قابل توجهی از بدهی‌ها، محمدحسن انصاری‌فرد را به عنوان سرپرست به کار گماردند. آنها برای سرمربیگری نظر خاصی روی علی دایی دارند اما در این زمین با وجود شایعاتی که دیروز برسر زبان‌ها جاری شد، هیچ‌چیز قطعی نیست. جالب است بدانید اراکی‌هایی هم که به دنبال انتقال نفت تهران هستند، گزینه‌ای جز علی دایی ندارند. گرچه شرایط نابسامان و فاصله بسیار کم این تیم طوری است که هیچ مربی‌ای جرات تیمداری در این شهر را نداشته باشد. گرچه ممکن است اراک یک بار دیگر به تهران بازگردد و با همان کادرقبلی به کار ادامه دهد.

در حال حاضر مربیانی مثل مهدی تارتار، وینکو بگوویچ، محمد احمدزاده، افشین پیروانی، کاسیمیرو، محمود یاوری، بیژن ذوالفقارنسب، اصغر شرفی، خداداد عزیزی، محمد خاکپور، داوود مهابادی و... جذب هیچ تیمی نشده‌اند و امیدوارند یک شانس به آنها رو کند.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها