عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بازگشت دوباره جادوگر باز هم در ماه رمضان و مقابل تیمی از شمال ایران

بازگشت دوباره جادوگر باز هم در ماه رمضان و مقابل تیمی از شمال ایران
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:23 ب.ظ

درست سال87 بود و لیگ هشتم اوایل خود را سپری می‌کرد. ادامه لیگ باید در ماه مبارک رمضان و در ساعات شب برگزار می‌شد. در آن زمان علی کریمی هم بعد از 8 سال دوباره بعد از سفری از امارات، آلمان و قطر برای نخستین‌بار پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کرد که حریف آن زمان سرخپوشان هم تیمی از خطه سرسبز شمال یعنی پگاه گیلان بود.

به گزارش سایت گل، علی کریمی که بعد از یک فصل حضور در پرسپولیس در ادامه و در لیگ‌های نهم و دهم، در تیم استیل‌آذین و این اواخر در تیم شالکه آلمان عضویت داشت، دوباره بعد از بازگشتش به ایران و حضور دوباره در تیم ملی، پیراهن قرمز را انتخاب کرد تا دوباره برای تیمی که خود را مدیون آن می‌داند بازی کند. نکته قابل توجه اینجاست که جادوگر آسیا در اولین بازی رسمی‌ای که برای پرسپولیس در لیگ انجام خواهد داد، در ماه مبارک رمضان و بازی مقابل یک تیم دیگر از شمال ایران یعنی ملوان خواهد بود. نخستین بازی علی کریمی برای پرسپولیس و مقابل تیم شمالی پگاه خوش‌یمن بود و سرخپوشان آن بازی را با نتیجه دو بر صفر به سود خود به پایان بردند، حال باید دید این‌بار نخستین بازی شماره 8 دوست‌داشتنی قرمزها برابر دیگر تیم شمالی چگونه خواهد بود و می‌توان این تقارن را خوش‌یمن دانست یا خیر؟

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها