عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عملکرد امیدوارکننده مالکان جدید راه‌آهن

عملکرد امیدوارکننده مالکان جدید راه‌آهن
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:28 ب.ظ

دیروز که بازیکنان فصل گذشته راه‌آهن برای دریافت طلب کهنه خود وارد محوطه باشگاه شدند، فکر نمی‌کردند یک میلیارد و دویست میلیون تومان پول در انتظارشان باشد. بازیکنان که با بدبختی کمتر از نصف پول خود را در طول یک سال گذشته دریافت کرده بودند، حالا مبلغ کمی تا تسویه‌حساب نهایی فاصله دارند. این در حالی است که مالکان جدید راه‌آهن قصد دارند پرونده طلب‌های این باشگاه نه‌چندان ثروتمند را در فدراسیون ببندند.

به گزارش سایت گل، برخلاف انتظارات اولیه، حضور مالکان جدید در راه‌آهن باعث آشفتگی نشده است. آنها در گام اول محمدحسن انصاری‌فرد را به عنوان سرپرست ابقا کردند و سپس علی دایی را به عنوان خبرسازترین چهره فوتبال ایران در سال گذشته به جمع خود اضافه کردند. مربی‌ای که می‌تواند اعتبار خاصی به راه‌آهن ببخشد. اما کار قابل توجه دیگر ایشان، تاکید بر عدم تغییر نام باشگاهی است که قدمتی 70 ساله دارد. راه‌آةن برای یک سرمایه‌گذار اسم چندان جذابی نیست، اما اینکه آنها بر حفظ تیم در تهران تاکید کرده‌اند و نام راه‌آهن را عوض نکرده‌اند گامی به جلو محسوب می‌شود. این اتفاق از آن دسته چیزهایی است که کمتر در فوتبال ایران به چشم می‌خورد.

راه‌آهن حالا یک ماموریت بسیار مهم در پیش دارد و آن حفظ سهمیه تهران در لیگ‌برتر است. کاری که استیل‌آذین با مخارج بسیار سنگینش قادر به انجام آن نشد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها