عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گرمای دوباره در بازار نقل و انتقالات؛ دایی و راه‌آهن وارد می‌شوند

گرمای دوباره در بازار نقل و انتقالات؛ دایی و راه‌آهن وارد می‌شوند
پنج شنبه 23 تیر 1390  02:30 ب.ظ

زمان زیادی که راه‌آهن در دوران نقل و انتقالات تلف کرد، قطعا به ضرر این تیم عمل خواهد کرد. با این حال خریداران راه‌آهن با صید علی دایی قدم بزرگی در راه تغییر وضعیت برداشتند.

در حال حاضر راه‌آهن تنی چند از بازیکنان مهم خود را از دست داده و به تقویت اساسی احتیاج دارد. این در حالی است در بازار نقل و انتقالات مهره چندانی باقی نمانده است. از بازیکنان مهم راه‌آهن ابوذر رحیمی، امین متوسل‌زاده و ابوذر رحیمی به تیم‌های دیگر پیوسته‌اند. گرچه به عنوان مثال کریم انصاری‌فرد که شاگرد بسیار نزدیک علی دایی محسوب می‌شود، ممکن است با کسب مجوزهای مربوط بزرگترین شکار راه‌آهن باشد.

<script type="text/javascript" src="http://ad.doubleclick.net/adj/gna.fa/level2;tile=3;sz=160x600;ord=713310?area=2l&pos=2&ord=713310"></script>

به‌نظر می‌رسد بازیکنان استیل‌آذین از سوشا مکانی تا فریدون زندی و حسین کعبی و از امیر شاپورزاده تا حسین کاظمی و مهرزاد معدنچی و کاظم برجلو مهم‌ترین چهره‌هایی باشند که دایی بتواند آنها را جذب کند. به جز این ستاره دیگری در بازار نقل و انتقالات باقی نمانده است که راه‌آهن بتواند آنها را صید کند. گرچه یکی، دو بازیکن هم هستند که ممکن است بتوانند به راه‌آهن جذابیت مضاعف بدهند. بازیکنانی مثل علیرضا نیکبخت‌واحدی و محسن خلیلی که البته حضورشان در راه‌آهن بسیار کم احتمال است. حسن رودباریان هم که به فولاد خوزستان پیوسته اگر با این تیم قرارداد رسمی نبسته باشد، به احتمال زیاد به راه‌آهن بازمی‌گردد چراکه حفظ یک سهمیه لیگ‌برتری در شرایط فعلی اهمیت بسیار زیادی دارد.

با توجه به اینکه راه‌آهنی‌ها خیلی دیر شروع به تمرینات می‌کنند و وقت زیادی از فصل بدنسازی را از دست داده‌اند، علی دایی بدون‌شک کار بسیار سختی در پیش دارد. به‌خصوص اینکه امسال انتظارات از وی بالاست. البته او باید در جبهه‌های دیگری نیز بجنگد و البته این چیزی است که به شخصیت علی دایی می‌آید.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها