عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کوتاه از شاهین/آقای گل لیگ دسته دوم شاهینی شد

کوتاه از شاهین/آقای گل لیگ دسته دوم شاهینی شد
پنج شنبه 23 تیر 1390  03:01 ب.ظ

شاهین بوشهر با مهاجم فصل پیش نیروی زمینی قرارداد بست. امیرآقاپور که با 16 گل توانست گلزن برتر لیگ دسته دوم کشور شود سهمیه زیر 23سال است. نیروزمینی این فصل به لیگ دسته اول صعود کرد.
بازماندگان اردوی ترکیه
 سایت گل- تیم فوتبال شاهین شب گذشته راهی ترکیه شد تا اردویی یک هفته ای را در آنجا برگزار نماید.از بازیکنان این تیم سعید بیات وبهمن شیروانی از سفر بازماندند. بیات برای ثبت قرارداد ماند وشیروانی ممکن است پای مصدومش را به تیغ جراحان بسپارد. کادرفنی قصد داشت نام این بازیکن را از لیست خارج نماید اما چون به نیم فصل می رسد ودوفصل دیگر هم با شاهین قرارداد دارد ننوانستند یکطرفه قرارداد او را فسخ نمایند.بر اساس قوانین سازمان لیگ بازیکنی که تا پایان فصل قادر به بازی نباشد را می توان از لیست خارج کرد.
پسر درخشان در جمع شاهینی ها
سایت گل- پسر حمید درخشان که سابقه بازی در امیدهای پیکان را دارد ودر پست هافبک راست توپ می زند هم در اردوی شاهین حضور دارد. او که دوماه پیش رباط صلیبی خود را عمل کرده شاید در جمع زیر 23ساله های تیم بوشهری قرار بگیرد.
آقای گل لیگ سوریه در شاهین؟
سایت گل – ابوالفتحی سخنگوی شاهین در شرایطی از جذب یک مهاجم عراقی سخن گفته که آقای گل لیگ سوریه است. گلزن برتر سوریه مهاجمی سوری به نام رجا رفیع است که در 5سال اخیر سه بار به این عنوان رسیده دست یافته ومشخص نیست مهاجم مدنظر شاهینی ها کیست.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها