عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سنگنورد قزويني به دليل مشكل رواديد از حضور در مسابقات جهاني بازماند

پنج شنبه 23 تیر 1390  03:03 ب.ظ

قزوين - دبير هيات كوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان قزوين گفت: 'محسن شفيعي' سنگنورد قزويني عضو تيم ملي به دليل مشكل رواديد از همراهي اين تيم در مسابقات جهاني ايتاليا بازماند.

'اسماعيل قبادي' روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: هيات كوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان قزوين دليل عدم اعزام اين ورزشكار را پيگيري خواهد كرد.

وي اظهار كرد: 'محسن محمدي نژاد' ديگر سنگنورد قزويني تيم ملي در بخش سرعت روز گذشته براي شركت در مسابقات جهاني عازم ايتاليا شد.

شفيعي در مورد بازماندنش از رقابت هاي جهاني ايتاليا به خبرنگار ايرنا،گفت: هنوز دليل اين كه چرا اين اتفاق افتاد را نمي دانم.

وي ادامه داد: قبل از سوار شدن به هواپيما به من اعلام كردند كه ويزاي شما مشكل دارد و نمي توانيد به ايتاليا برويد.

اين ملي پوش رشته سنگنوردي با اشاره به اينكه 12ماه براي شركت در رقابت هاي جهاني در حال تمرين و آماده شدن بودم، خاطرنشان كرد: نمي دانم در اين رابطه كوتاهي از چه بخشي صورت گرفته است، با اين اتفاق از ادامه فعاليت وزرشي دلسرد شده ام.

رقابت هاي سنگنوردي قهرماني جهان 29 تيرماه سال جاري در ايتاليا برگزار خواهد شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها