عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرخیو راموس: نباید اشتباهات فصل گذشته را تکرار کنیم

سرخیو راموس: نباید اشتباهات فصل گذشته را تکرار کنیم
پنج شنبه 23 تیر 1390  05:51 ب.ظ

سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، اعلام کرد که بی صبرانه در انتظار آغاز رقابت های فصل آینده است و می خواهد بازی های بهتری نسبت به فصل اخیر به نمایش بگذارد.

او همچنین در مورد مورینیو صحبت کرد و این مربی پرتغالی را بهترین مربی برای باشگاه رئال دانست.

این ملی پوش اسپانیایی در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" ما برای شروع یک فصل جدید بسیار هیجان زده هستیم و می خواهیم اشتباهاتی که فصل گذشته انجام دادیم را جبران کنیم. ما تنها به فکر آماده سازی هستیم ومی خواهیم در رقابت های فصل آینده چه به لحاظ فردی و چه به لحاظ تیمی بهترین بازی ها را ارائه بدهیم.

مورینیو جدی و جاه طلب است. تیم نیاز به یک رهبر دارد که بتواند با قوانین ثبات، همه چیز را مدیریت کند. مورینیو یک فرد ایده آل برای این کار است و ما از این مسئله خوشحالیم."

راموس سپس در مورد زین الدین زیدان، ستاره سابق باشگاه، که قرار است در فصل آینده به عنوان مدیر ورزشی رئال کار کند، صحبت کرد و این اسطوره فرانسوی را مورد ستایش قرار داد.

" زیدان بهترین فرد برای این پست است. ما بسیار خوشحالیم که او را در اختیار داریم. تجربه او به ما بازیکنان تیم کمک زیادی می کند زیرا ما جوان و جاه طلب هستیم. او برای رسیدگی به هر نوع مشکلی که ما داشته باشیم، همیشه آماده است."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها