عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

پاتریک ویرا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

پاتریک ویرا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
پنج شنبه 23 تیر 1390  05:55 ب.ظ

پاتریک ویرا، ستاره سابق تیم ملی فرانسه از دنیای فوتبال حرفه ای خداحافظی کرد و قرار است پستی مدیریتی در باشگاه منچسترسیتی برعهده بگیرد.

این هافبک 35 ساله فرانسوی که در پایان فصل اخیر از منچسترسیتی جدا شد، پست مدیر توسعه فوتبال این باشگاه را قبول کرد و قرار است در بین مسئولیت های مختلفی که خواهد داشت، به پیشرفت بازیکنان جوان باشگاه نیز کمک کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این پست فوق العاده است. یک چالش جدید برای من. من از باشگاه منچسترسیتی به خاطر اینکه این پست را به من پیشنهاد داد، بسیار متشکرم.

من باید چیزهای زیادی در مورد مسائل بیرون زمین فوتبال یاد بگیرم و البته در این باشگاه افرادی زیادی هستند که من می توانم از آنها چیزهای زیادی یاد بگیرم. من مطمئنم که می توانم نقش مهمی در موفقیت های آتی باشگاه داشته باشم."

ویرا اولین خرید مانچینی در باشگاه منچسترسیتی بود. او اگرچه بازیکن ثابت سیتی نبود، اما از ژانویه 2010 تا پایان فصل اخیر، 47 بازی برای سیتی انجام داد و 6 بار نیز گلزنی کرد. آخرین دیدار او برای ستی، در دیدار فینال جام حذفی مقابل استوک سیتی بود.

علاوه بر توسعه آکادمی جوانان، ویرا در برنامه های اجتماعی و اقتصادی باشگاه نیز نقش خواهد داشت.

"  من به ویژه از اینکه این فرصت را خواهم داشت تا در برنامه های خیریه باشگاه حضور داشته باشم، بسیار خوشحالم. منچسترسیتی در زمینه انجام فعالیت های خیرخواهانه و عام المنفعه سابقه بسیار خوبی دارد و من فکر می کنم که بتوانم پیام باشگاه را به افراد بیشتری برسانم."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها