عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

په په:مورينيو نقش مهمي درتمديد قراردادمن داشت

پنج شنبه 23 تیر 1390  10:29 ب.ظ

په په، مدافع پرتغالي رئال مادريد، اميدوار است کاکا، ستاره برزيلي، در اين تيم بماند و معتقد است اين ستاره برزيلي مي تواند فصل آينده کمک زيادي به رئال بکند.

کاکا که در تابستان 2009 از میلان به رئال پیوست، در دو فصل اخیر نتوانست درخشش چندانی در ساننتیاگو برنابئو داشته باشد و شایعات زیادی در مورد بازگشتش به سری آ منتشر شده است.

شایعات اخیر حاکی از آن است که اینتری ها به دنبال به خدمت گرفتن این مرد سال سابق فوتبال جهان هستند اما کاکا اعلام کرده که قصد دارد در رئال بماند .

په په در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" کاکا بازیکن بزرگی است. امیدوارم اوضاع خوب پیش برود و او بتواند به ما کمک کند. او می تواند برای ما بسیار مفید باشد و کمک زیادی به تیم بکند."

په په که به تازگی قراردادش را تا سال 2016 با رئال تمدید کرده، اعلام کرد که حضور مورینیو یکی از دلایل اصلی این تصمیم بوده است.

" من از بودن در رئال خوشحال هستم  و خوشحالم که می توانم در باشگاهی باشم که دوست دارم. سرمربی نقش مهمی در تمدید قرارداد من داشت."

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823
دسترسی سریع به انجمن ها