عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استخدام دستگاه های اجرایی آذربايجان غربی

استخدام دستگاه های اجرایی آذربايجان غربی
پنج شنبه 23 تیر 1390  10:40 ب.ظ

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربی  گفت : به استناد بخشنامه تفويض اختيار رياست جمهوري به استانداران و معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مجوز جذب و استخدام 60 نفر در هشت دستگاه اجرايي از معاونت مديريت و سرمايع انساني رياست جمهوري از محل سهميه هاي باقيمانده برنامه چهارم توسعه اخذ و صادر شد.

به گزارش خبرگزاري آريا،  محمد طالبي افزود : داوطلبان مي توانند تا تاريخ 31 /5/90با مراجعه به سايت پرتال استانداري بر اساس رشته شغلي و با رعايت احراز آن ثبت نام کرده و آزمون آنها در موعد مقرر به شکل متمرکز با نظارت اين معاونت در اروميه برگزار خواهد شد.
وي اظهار کرد: افراد واجد شرايط از طريق آزمون توانمنديهاي عمومي و تخصصي و گزينش به صورت پيماني به استخدام دستگاه هاي اجرايي در مي آيند.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي افزود : برنامه اصلاحات در نظام اداري و مديريت دولتي در برگيرنده تلاشي نظام يافته و يکپارچه است و نشات گرفته از متن سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري و سند چشم انداز و برنامه پنجم توسعه اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي در چهارچوب سياست هاي دولت خدمت گذار مي باشد.
طالبي افزود : ما بر آن هستيم تا با توانمند سازي نيروهاي انساني دستگاه هاي اجرايي استان و استخدام کارشناسان کار آمد و متخصص توان علمي و عملياتي آنها را بالا برده و در توسعه استان نقش موثري ايفا کنيم .
محمد طالبي ، عملياتي نمودن برنامه هاي تحول نظام اداري بويژه عدالت استخدامي و برگزاري آزمون استخدام هاي دولتي و ايجاد وحدت رويه يکسان و توزيع و تخصيص مجوزهاي استخدامي با اولويت مناطق کمتر توسعه يافته  را از اولويت برنامه هاي معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداری آذربايجان غربی عنوان کرد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها