عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

استخدام دستگاه های اجرایی آذربايجان غربی

استخدام دستگاه های اجرایی آذربايجان غربی
پنج شنبه 23 تیر 1390  10:40 ب.ظ

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربی  گفت : به استناد بخشنامه تفويض اختيار رياست جمهوري به استانداران و معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مجوز جذب و استخدام 60 نفر در هشت دستگاه اجرايي از معاونت مديريت و سرمايع انساني رياست جمهوري از محل سهميه هاي باقيمانده برنامه چهارم توسعه اخذ و صادر شد.

به گزارش خبرگزاري آريا،  محمد طالبي افزود : داوطلبان مي توانند تا تاريخ 31 /5/90با مراجعه به سايت پرتال استانداري بر اساس رشته شغلي و با رعايت احراز آن ثبت نام کرده و آزمون آنها در موعد مقرر به شکل متمرکز با نظارت اين معاونت در اروميه برگزار خواهد شد.
وي اظهار کرد: افراد واجد شرايط از طريق آزمون توانمنديهاي عمومي و تخصصي و گزينش به صورت پيماني به استخدام دستگاه هاي اجرايي در مي آيند.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي افزود : برنامه اصلاحات در نظام اداري و مديريت دولتي در برگيرنده تلاشي نظام يافته و يکپارچه است و نشات گرفته از متن سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري و سند چشم انداز و برنامه پنجم توسعه اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي در چهارچوب سياست هاي دولت خدمت گذار مي باشد.
طالبي افزود : ما بر آن هستيم تا با توانمند سازي نيروهاي انساني دستگاه هاي اجرايي استان و استخدام کارشناسان کار آمد و متخصص توان علمي و عملياتي آنها را بالا برده و در توسعه استان نقش موثري ايفا کنيم .
محمد طالبي ، عملياتي نمودن برنامه هاي تحول نظام اداري بويژه عدالت استخدامي و برگزاري آزمون استخدام هاي دولتي و ايجاد وحدت رويه يکسان و توزيع و تخصيص مجوزهاي استخدامي با اولويت مناطق کمتر توسعه يافته  را از اولويت برنامه هاي معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداری آذربايجان غربی عنوان کرد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها