عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

درخوست سریال برنامه NERO 9

درخوست سریال برنامه NERO 9
جمعه 24 تیر 1390  12:33 ب.ظ

درخواست سریال برنامه nero 9

nona66

nona66
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 765
محل سکونت : تهران

پاسخ به:درخوست سریال برنامه NERO 9
جمعه 24 تیر 1390  12:53 ب.ظ


 

نقل قول nona66

درخواست سریال برنامه nero 9


 

برای نصب کامل نرم افزار Nero 9.0 باید دو مرحله زیر را به طور کامل و دقیق انجام دهید تا تمام برنامه های Nero بدون مشکل فعال شوند و بدون محدودیت زمانی کار کنند.

مرحله اول : گذشتن از مرحله سریال :

یکی از شیوه های حفاظتی نرم افزار Nero که جدیدا برروی نرم افزارهای خود اجرا می کند Expire شدن کلیدها بعد از یک زمان مشخص است.به همین دلیل کدی که برای نصب نرم افزار Nero 9.0 در داخل مجموعه قرار دادیم بعد از مدتی از کار افتاد.برای حل این مشکل می توان به دو شیوه زیر عمل کرد :

الف: عقب کشیدن تاریخ :

نصب Nero را ادامه دهید تا مرحله Extract انجام شود و Nero به مرحله درخواست سریال برسد.در این هنگام تاریخ را عقب کشیده و برروی ۲۰۰۸ قراردهید و یکی از سریالهای زیر را وارد نمایید تا تیک سبز رنگ ظاهر شود و سپس نصب را تا انتها ادامه دهید.بعد از اتمام مراحل نصب تاریخ را دوباره به درست نمایید ولی برنامه را اجرا نکنید تا مرحله دوم یعنی اکتیو کردن برنامه را انجام دهید.
Serial: 1M03-0284-WEA8-88AZ-CAXK-1KK5-278M-L876
Serial: 9M03-01A1-PCX7-K31A-8A94-98PT-KT2E-522A

ب: با استفاده از Keygen:

1- آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید و اگر در ویستا هستید User Account Control را off کنید.نصب Nero را آغاز کنید تا مرحله Extract انجام شود و Nero به مرحله درخواست سریال برسد.

۲- برروی دکمه Keygen در Autorun کلیک نمایید تا Keygen برروی هارد شما Extract شود و یا از لینک انتهای صفحه Keygen را دریافت نمایید.

۳- برروی Keygen.exe کلیک نمایید تا برنامه Keygen اجرا شود.

۴- از منوی Products گزینه Nero 9.0 HD را انتخاب نمایید.

۵- برروی Generate کلیک نمایید تا یک سریال ایجاد شود.

۶-برروی دکمه Add to white-list کلیک نمایید تا در پایین صفحه Keygen عبارت Serial Successfully added to whitelist and registry را مشاهده نمایید.

۷-این سریال را در کادر سریال Nero کپی و paste نمایید تا تیک سبزرنگ را مشاهده نمایید.

۸-ممکن است اولین سریال ایجاد شده جواب ندهد لذا در صورتی که با اینکار تیک سبز نشد مرحله ۴تا ۷ را یکبار دیگر انجام دهید تا یک سریال سالم ایجاد شود.غیرفعال شدن آنتی ویروس و خاموش کردن User Account Control در این مرحله بسیار مهم و موثر است.

مرحله دوم : اکتیو کردن Nero :

در صورتی که مراحل بالا را کامل انجام داده باشید، نرم افزار به طور کامل نصب شده است.در این هنگام باید حتما نرم افزار را اکتیو نمایید در غیر این صورت بعد از مدتی از کار می افتد.

۱-برای اکتیو کردن Keygen را اجرا نمایید.

۲-بررویRemove all serials کلیک نمایید.(این مرحله را فقط یک بار باید اجرا نمایید)

3-از منوی Product گزینه Nero 9.0 HD را انتخاب نمایید و سپس برروی Generate کلیک نمایید تا یک سریال ایجاد شود و سپس برروی Add to white-list کلیک نمایید تا در پایین آن عبارت Serial successfully added to whitelist and registry را ببینید.

4-مرحله 3 را برروی سایر محصولات در منوی Products تکرار نمایید یعنی تمام محصولات را یکی یکی انتخاب نمایید و برروی Generate و سپس برروی Add to white-list کلیک نمایید.ممکن است در بعضی از محصولات به جای عبارت Add to white-list برروی دکمه عبارت Register serial ظاهر شود.

5-اگر تمام مراحل بالا درست انجام داده باشید Nero بدون مشکل نصب و اکتیو خواهد شد و تمام برنامه های آن همانند Nero Vision و یا Nero Showtime بدون مشکل کار خواهد کرد. البته Nero ShowTime ممکن است نیاز به .Net Framework داشته باشد که می توانید از DVD شماره 8 شاخه System Update نصب نمایید.
 

نشانی دریافت کرک :

http://www.uploadbaz.com/7vvv7yme1iev

منبع گردو

DR460N

DR460N
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 4885
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها