عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايجاد 3 رشته اسلامی در مقطع دکتری توسط 3 دانشگاه ايران، مالزی و اندونزی

ايجاد 3 رشته اسلامی در مقطع دکتری توسط 3 دانشگاه ايران، مالزی و اندونزی
جمعه 24 تیر 1390  12:45 ب.ظ

رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان از برگزاري دوره مشترک سه رشته در مقطع دکتري با دو دانشگاه اندونزي و مالزي خبر داد که اين سه رشته براي نخستين بار در کشور به شيوه اسلامي ارائه مي شود.
احمد اکبري در گفتگو با خبرنگار مهر درباره راه اندازي دوره مشترک در سه رشته با دانشگاههاي مالزي و اندونزي خبر داد و گفت: رشته هاي دکتري اقتصاد اسلامي، دکتري مالي اسلامي و دکتري بانکداري اسلامي با همکاري سه دانشگاه سيستان و بلوچستان، UITM مالزي و UII اندونزي برگزار مي شود.
وي افزود: اين سه رشته در ايران پيش از اين تاسيس شده اند اما نه با عنوان اسلامي، در حاليکه از اين به بعد متقاضيان مي توانند در اين سه رشته هم دانش آموخته شوند و مدرک مشترک دريافت کنند.
اکبري در ارتباط با شيوه آموزش دانشجويان گفت: ارائه دروس و برنامه هاي آموزشي به طور مشترک ميان استادان دانشکده هاي اقتصاد، مديريت و کارآفريني دانشگاه سيستان و بلوچستان صورت مي گيرد و ساير واحدهاي درسي در اين دو دانشگاه ارائه مي شود.
به گفته رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان، پذيرش دانشجو از مهرماه سال 90 آغاز و در نهايت يک مدرک مشترک براي دانش آموختگان صادر مي شود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها