عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

چاوي: سسك از دست روزنامه‌ها خسته شده است

چاوي: سسك از دست روزنامه‌ها خسته شده است
جمعه 24 تیر 1390  03:35 ب.ظ

خبرگزاري فارس: بازي‌ساز قهار بارسلونا در اظهار نظري تاثيرگذار گفت: خريد سانچس لازم است، من نگران فابرگاس هستم. او از دست روزنامه‌ها خسته شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، چاوي هرناندس با انتقاد از عملكرد مقامات باشگاه بارسلونا در پروژه خريد فابرگاس گفت: اگر خريد اين بازيكن غيرممكن است چرا بيش از 2 سال است كه به دنبال او هستيم و اگر غير ممكن نيست چرا موفق نمي‌شويم.
وي افزود: سسك از حجم زياد اخبار نادرست در فضاي خبري اسپانيا و انگليس رنج مي‌برد و ناراحت شده است، يك بازيكن چقدر بايد قدرت تحمل داشته باشد، او از دست روزنامه‌ها خسته شده چون هر روز در خبرگزاري‌هاي معتبر اروپايي حداقل يك بار فابرگاس به بارسلونا فروخته شده و در ساعات پاياني كار خبر تكذيب مي‌شود.
چاوي در خصوص تلاش بارسلونا براي خريد سانچس گفت: اين حق هر بازيكني است كه بهترين گزينه را انتخاب كند اما در شان باشگاه بارسلونا نيست كه براي خريد يك جوان شيليايي در اودينزه مدير عامل خود را به آمريكاي جنوبي بفرستد و در نهايت با دست خالي برگردد. سانچس بازيكن خوبي است و ما به او نياز داريم اما بايد هر چه سريعتر همه چيز روشن و شفاف به هواداران گزارش شود.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها