عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همايش هاي پياده روي، نماد نشاط و سرزندگي است

همايش هاي پياده روي، نماد نشاط و سرزندگي است
جمعه 24 تیر 1390  04:30 ب.ظ

استاندار آذربايجان شرقي گفت: همايش هاي پياده روي همگاني، نماد نشاط، شادابي و سرزندگي جامعه است.
همايش هاي پياده روي، نماد نشاط و سرزندگي است

به گزارش ايرنا، احمد عليرضا بيگي روز جمعه در دوازدهمين همايش پياده روي همگاني كشور در تبريز، اظهار داشت: مشاركت هاي اجتماعي مردم استان و همدلي و همراهي آنها با برنامه هاي عمومي و ورزشي، مثال زدني است و از گذشته مردم اين استان به سلامتي و ورزش اهميت خاصي قايل بودند.


وي اضافه كرد: در سالي كه پشت سر گذاشتيم شاهد درخشش ورزشكاران اين استان در ميادين مختلف بين المللي بوديم كه نمونه بارز آن، قهرماني كرمي و عبداللهي در جام جهاني تكواندو و پايان دادن به سلطه كره جنوبي در اين رشته بود.


عليرضا بيگي با اشاره به زيرساخت هاي مناسب استان در زمينه ورزش، افزود: با فراهم شدن زيرساخت و همچنين وجود پتانسيل هاي ورزشي خوب، قهرماني هاي مكرر از ورزشكاران اين استان را شاهد خواهيم بود.


وي گفت: هم اكنون سرانه ورزشي برخي از شهرستان هاي استان به بيش از يك متر رسيده اما ميانگين سرانه ورزشي در استان شش دهم متر مربع است و بايد تلاش كنيم تا اين ميانيگين را به بيش از يك متر در پايان برنامه پنجم توسعه برسانيم.


عليرضا بيگي افزود: همانطور كه آذربايجان شرقي كانون كار ، تلاش و غيرت در كشور به شمار مي رود در آينده اي نزديك به كانون قهرمان پروري در عرصه ورزش تبديل خواهد شد.


مديركل تربيت بدني آذربايجان شرقي نيز در اين همايش با بيان اينكه اين استان همواره يكي از تاثيرگذاران ورزش كشور بوده، افزود: حضور دو تيم در ليگ برتر فوتبال و دو تيم در ليگ يك، صعود به ليگ برتر واليبال، حضور قهرمانان ورزشي استان در ميادين مختلف بين المللي و كسب افتخار براي ميهن اسلامي نشانه هايي از اين مدعا هستند.


سيدمحمد شروين اسبقيان با اشاره به اينكه ورزش اين استان وزنه اي سنگين در ورزش كشور محسوب مي شود، اضافه كرد: با تنظيم برنامه پنجم توسعه، ورزش آذربايجان شرقي به روزهاي اوج خود نزديك تر خواهد شد.


وي بيان داشت: رساندن سرانه ورزشي به يك متر مربع و همچنين رساندن ضريب مشاركت مردم در برنامه هاي ورزشي به 35 درصد از اهم برنامه هاي اداره كل در سالجاري خواهد بود.


دوازدهمين همايش پياده روي خانوادگي و همگاني كشور گراميداشت اعياد شعبانيه و با شعار ميثاق با ولايت در مسير چهار كيلومتري جاده ائل گولي تبريز برگزار شد.


سه دستگاه خودروي سواري، 312 دوچرخه و يكصد بسته ورزشي جوايز در نظر گرفته شده براي اين همايش بود كه در روزهاي آتي و با انجام قرعه كشي به برندگان اهدا مي شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها