عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دوازدهمين همايش پياده روي همگاني در تبريز برگزار شد

دوازدهمين همايش پياده روي همگاني در تبريز برگزار شد
جمعه 24 تیر 1390  04:33 ب.ظ

تبريز- دوازدهمين همايش پياده روي خانوادگي و همگاني گراميداشت اعياد شعبانيه با شعار ميثاق با ولايت و با حضور انبوه مردم صبح روز جمعه در تبريز برگزار شد.
دوازدهمين همايش پياده روي همگاني در تبريز برگزار شد

اين همايش در مسير چهار كيلومتري جاده ائل گولي به سمت پارك ائل گولي تبريز برگزار شد.


استاندار آذربايجان شرقي در اين آيين گفت: همايش هاي پياده روي همگاني، نماد نشاط، شادابي و سرزندگي جامعه هستند.


احمد عليرضا بيگي اظهاركرد: مشاركت هاي اجتماعي مردم استان و همدلي و همراهي آنها با برنامه هاي عمومي و ورزشي، مثال زدني است.


وي، افزود: با فراهم شدن زيرساخت و همچنين وجود پتانسيل هاي ورزشي خوب، قهرماني هاي مكرر از ورزشكاران اين استان را شاهد خواهيم بود.


به گفته وي، هم اكنون سرانه ورزشي برخي از شهرستان هاي استان به بيش از يك متر رسيده اما ميانگين سرانه ورزشي در استان شش دهم متر مربع است و بايد تلاش كنيم اين ميانيگين را به بيش از يك متر در پايان برنامه پنجم توسعه برسانيم.


دبير فدراسيون ورزش هاي همگاني نيز در اين همايش گفت: مردم تبريز پارسال با حضور پرشور در همايش پياده روي همگاني، علاوه بر ثبت ركورد مردم ديگر شهرها را نيز به انجام ورزش تشويق كردند.


غلامرضا معماري اضافه كرد: امسال نيز همانند سال گذشته حضور مردم اين شهر پرشورتر از سال قبل بود.


وي گفت: شوراي عالي راهبردي فدراسيون سند راهبردي توسعه ورزش همگاني را تنظيم و رساندن ميزان مشاركت مردم در برنامه هاي ورزشي همگاني به 50 درصد را هدف گذاري كرده است.


در اين همايش 400 هزار برگ قرعه كشي در بين مردم توزيع شده بود.


سه دستگاه خودروي، 312 دستگاه دوچرخه و يكصد بسته ورزشي از جمله جوايز اين همايش بود كه در روزهاي آتي و از طريق قرعه كشي به برندگان اهدا مي شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها