عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فروش یک میلیون بلکبری در خاورمیانه طی سه هفته گذشته

فروش یک میلیون بلکبری در خاورمیانه طی سه هفته گذشته
جمعه 24 تیر 1390  05:34 ب.ظ

 

فروش یک میلیون بلکبری در خاورمیانه طی سه هفته گذشته

23/04/1390
گروه خبری GSM: شرکت RIM اعلام کرد طی سه هفته گذشته بیش از یک میلیون کاربر ساکن منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و اروپای شرقی گوشی هوشمند بِلک‌بری خریداری کرده‌اند.

به گزارش ایستنا،  "پاتریک  اِسپِنس"(Patrick Spence) مدیر شرکت GfK و مدیر شعبه RIM در منطقه یاد شده موسوم به RIM EMEA محسوب می‌شود و وظیفه عرضه گوشی‌های هوشمند بِلک‌بری در کشورهای هلند، آفریقای جنوبی و بریتانیا را نیز برعهده دارد، ارقام یاد شده را اعلام کرد و توضیح داد که فروش این گوشی‌های هوشمند در منطقه خاورمیانه بسیار قوی بوده است.

شرکت RIM ماه گذشته گزارش مالی خود را منتشر کرد و توضیح داد که در فصل نخست امسال درآمدهای این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش 12 درصدی به 9/4 میلیارد دلار رسیده است.

او  در این خصوص گفت: «از تمام یک میلیون کاربری اروپا، آفریقا و خاورمیانه  که طی سه هفته گذشته به اجتماع صاحبان گوشی‌های بِلک‌بری پیوستند تشکر می‌کنم».

به  گفته او گوشی‌های هوشمند بِلک‌بری در منطقه EMEA محبوبیت فراوانی دارند و این منطقه یکی از قطب‌های اصلی جهان برای فروش گوشی‌های بِلک‌بری محسوب می‌شود.
mehdin

mehdin
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 389
محل سکونت : آصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها