عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هدف اپل: ۴۱۵ میلیون کاربر ios تا انتهای سال ۲۰۱۲

هدف اپل: ۴۱۵ میلیون کاربر ios تا انتهای سال ۲۰۱۲
جمعه 24 تیر 1390  05:35 ب.ظ

 

هدف اپل: ۴۱۵ میلیون کاربر ios تا انتهای سال ۲۰۱۲

19/04/1390
گروه خبری gsm: امسال با عرضه سری جدید آیفون، اپل در انتظار یک آمار ایده‌آل برای فروش است و با توجه به استقبال مردم به خصوص در قاره‌های امریکا و اروپا، این توانایی در اپل وجود دارد که دوباره یک رکورد جدید برای فروش محصولات خود در یک مدت زمان مشخص را به جای بگذارد و بر تعداد کاربران پلتفرم iOS بیافزاید. اپل به افزوده شدن کاربران پلتفرم اختصاصی خود بسیار امیدوار است زیرا مردم به محصولات این شرکت توجه خاصی دارند.

به گزارش وبلاگینا و طبق گزارش منتشر شده در اپل اینسایدر، میزان فروش آیفون در ۱۲ ماه آینده حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه خواهد بود و در انتهای سال ۲۰۱۲، تعداد کل کاربران پلت فرم ios با شمارش دستگاه‌ها به ۴۱۵ میلیون کاربر می‌رسد که یک عدد بسیار قانع کننده برای اپل است چرا که بسیاری از شرکت‌ها در آرزوی داشتن چنین تعداد کاربری هستند و این چیزی نیست که اپل آن‌را به راحتی بدست آورده باشد.

در ادامه همین گزارش مشخص شده است که در سه ماه اول سال ۲۰۱۱، بالا‌ترین میزان سود‌ فروش تلفن‌های همراه مربوط به اپل با آیفون بوده است و در میان اپراتورهایی نظیر AT&T و ورایزون، بیشترین استقبال از آیفون شده است. اپل هم‌اکنون ۲۰۰ میلیون کاربر ios دارد که شامل دستگاه‌هایی مثل آیپد، آیپاد و آیفون می‌شود و تا ۱۸ ماه آینده قصد دارد ۲۱۵ میلیون کاربر ios را به این جمع اضافه کند.
mehdin

mehdin
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 389
محل سکونت : آصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها