عضویت العربیة English
امام سجاد علیه‌السلام: [اى زینب] تو بحمداللّه عالمى هستى که نزد کسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى که نزد کسى نیاموختى. بحارالأنوار، ج45، ص164

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس
چهارشنبه 23 اسفند 1391  04:18 ب.ظ

حوادثی که در ورزش های مختلف مانند فوتبال و گلف و بیسبال می افتد بسیار زیاد هستند اما یکی از جالب ترین آن ها ورود یک حیوان به زمین بازی است که گاهی اتفاق می افتد.


جو ورزشگاه بسیار سنگین است و سروصدای تماشاگران به اندازه ای است که حتی سوت داور نیز به گوش نمی رسد اما ناگهان موجودی زیرک و بازیگوش به میان چمن ورزشگاه می دود و کانون توجهات همه از مربیان تیم تا داور و تماشاگران را به خود مبهوت می کند.

این موجود کوچک تنها یک دهم قد و اندازه بازیکنان را دارد اما همه آن ها را برای دستگیری اش به تکاپو می اندازد ولی سرانجام از زمین خارج می شود. تا به حال موجودا
ت زیادی بوده اند که با همه بازیگوشی هایشان مسابقات مختلف ورزشی را متوقف کرده اند.

سمور در لیگ سوئیس

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

دو روز پیش در بازی که میان تیم های توآن و زوریخ سوئیس در حال برگزاری بود ناگهان سموری وارد ورزشگاه شد که توجه همه را به خود جلب کرد. این سمور بازیگوش نزدیک به 10 دقیقه ای بازی را تحت الشعاع خود قرار داد و باعث شد تا بسیاری از بازیکن ها به تکاپو بیافتند. پس از چند دقیقه ای که تمامی تماشاگران به حرکات جالب بازیکن ها می خندیدند بالاخره سمور دستگیر می شود و بازی به روال عادی باز می گردد.

پرنده در جام آمریکای جنوبی

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

در یکی از بازی های جام آمریکای جنوبی میان تیم های ارژانتینی آرسنال ساراندی و سائوپائولو ناگهان پرنده ای به مانند بمب افکن ها وارد میدان مسابقه شد و به ترتیب به بیشتر بازیکن ها حمله کرد. این مسابقه به دستور داور برای مدتی قطع شد و بسیاری از محافظانی که در اطراف زمین بودند برای گرفتن پرنده دست به کار شدند اما این پرنده به هیچ عنوان دم به تله نداد و پس از مدتی از ورزشگاه خارج شد.

 سنجاب عاشق بیسبال

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

در بازی های سال 2012 لیگ بیسبال همه منتظر زده شدن ضربه توسط "ریچ داور" بازیکن تیم کلورادو بودند. ورزشگاه در سکوت بود و وقتی توپ به سمت او پرتاب شد ناگهان یک سنجاب عاشق بیسبال در میان میدان و دقیقا مقابل ضربه زننده ظاهر شد. این سنجاب بدون هیچ توجهی چند دقیقه ای در همان جا ایستاد و کسی نیز با او کاری نداشت تا اینکه از بازی بی رمغ بازیکنان خسته شد و به سمت درب خروجی حرکت کرد. این سنجاب کوچک 20 دقیقه ای بازی را به تاخیر انداخت.

سگ کریکت باز

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

در سال 2009 دو تیم موامبی از هند و چنای از آفریقای جنوبی در حال انجام یکی از بازی های لیگ جهانی کریکت بودند که ناگهان یک چیز همه را متعجب کرد. در همین زمان یک سگ خیلی آرام و بدون توجه به بازیکنان و در حالی که مبهوت جمعیت تماشاچیان شده بود وارد زمین شد و دقیقا در میان میدان ایستاد. این سگ چند دقیقه ای به همین سبک صبر کرد و سپس راه را به سمت خارج زمین تغییر داد.

گربه در لیگ آرژانتین

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

در اواسط سال 2012 یکی از حساس ترین بازی های لیگ آرژانتین در حال برگزاری بود و در این بازی دو تیم بوکاجونیورز و استودیوآنتس به مصاف یکدیگر رفته بودند. در نیمه اول بازی همه چیز عادی بود اما با آغاز نیمه دوم ناگهان شبهی باسرعت از میان زمین گذر کرد. ابتدا بسیاری شکه شدند این شبه تنها یک گربه بازیگوش بود که با سرعت از میان زمین گذشت و سپس در کنارهای زمین ناپدید شد.

 خانواده اردک ها درمیدان گلف

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

درمسابقات گلف قطر در سال 2013 که یکی از مسابقات بین المللی و معتبر دنیا است بسیاری از گلف بازان بزرگ دنیا شرکت می کنند که از جمله آن ها می توانیم به "سیمون خان" از انگلستان اشاره کنیم. این گلف باز در یکی از دورهای بازی خود مجبو شد یک خانواده از اردک ها را که وسط زمین ظاهر شده بودند اسکورت کند تا به محلی سالم برسند وسپس بازی خود را ادامه داد.

عقاب در لیگ اروپا

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

لیگ اروپا یکی از سری بازی های بسیار مهم در اروپا است و تیم های معروفی به رقابت با یکدیگر می پردازند. در یکی از این بازی ها در چند هفته پیش که ما بین بنفلکا و بورداکس برگزار شد ناگهان یک عقاب وارد زمین بازی شد و چند دقیقه ای بازی را متوقف کرد.

 سگ بازیگوش در کلمبیا

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

سال 2011 یکی از بازی های حساس در لیگ کلمبیا در حال برگزاری بود که ناگهان یک سگ به سرعت وارد زمین شد و شروع کرد به دور زدن دور بازیکن های مختلف که این کار او باعث شد نیروی های امنیتی وارد کار شوند. در این میان نیروی های امنیتی نیز 10 دقیقه به دنبال این سگ دویدند و کار به قدری بالا گرفت که حتی برخی بازیکنان نیز دست به کار شدند در آخر این سگ به یک حرکت تاکتیکی از سوی پلیس دستگیر شد.

 آهویی گمگشته در زمین گلف

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

در سال 2011 بازی های بین المللی بریتانیا جشن 140 سالگی خود را گرفت وبعد از مراسم افتاحیه بازیکنان به سمت زمین رفتند تا بازی را آغاز کنند که همان ابتدا یک بچه آهو وارد زمین بازی شد. این مورد چند باری در این مسابقات دیده شده بود اما این بار بچه آهو قصد خروج نداشت و یک ساعتی بازی ها را به تاخیر انداخت.

گنجشک سینه چاک فوتبال

10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس

اواخر سال 2012 منچستر به دنبال پیروزی بر حریف خود یعنی ساندرلند بود که ناگهان یک طرفدار خیلی کوچک فوتبال در زمین چمن نشست و به تماشای آن پرداخت. این گنجشک سینه سرخ دقیقا در دایره میانی زمین نشسته بود و تکان نمی خورد و پس از مدتی که بازی ایستاده بود یکی از بازیکنان آن را برداشته و به خارج از زمین برد تا آسیبی به آن وارد نشود.

 

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

hakan_01

hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3104
محل سکونت : TaBrIz
doctor114 m_ariana2012 تشکرات از این پست

پاسخ به: 10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس
دوشنبه 28 اسفند 1391  03:58 ب.ظ

با سلام خدمت کاربر گرامی و پر تلاش تالار:

بدین وسیله مراتب تشکر خود را از پست جالب شما اعلام می دارم و خواهان مداومت حضرت عالی در راستای اطلاع رسانی تو ام با توضیح مطلب و موارد مخالف و موافق خبر، استنباط دلایل و شبهات و حاشیه ها و بحث پیرامون موضوع های روز می یاشم.

در پناه حضرت حق ، مانا باشید .

سپاس

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

doctor114

doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5489
محل سکونت : فارس

پاسخ به: 10 حیوان خبرساز در دنیای ورزش +عکس
چهارشنبه 9 مرداد 1392  04:43 ب.ظ

دستت درد نکنه داش خیلی خوب وبد

mosafr

mosafr
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 256
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها