عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: به یقین، شیعیان ما آنانند که دلهایشان از هر نوع فریبکاری، کینه و دشمنی پاک و سالم باشد. بحارالانوار، ج 68، ص 156

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286991
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند
پنج شنبه 27 شهریور 1393  11:58 ق.ظ

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند

کمیسیون آموزش مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره کمیّت و کیفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «رئیس دانشگاه آزاد» را احضار کرد.

خبرگزاری فارس: افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند
  •  

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است برخی تأیید صلاحیت‌ها را با حضور محمود علوی وزیر اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار دهند.

انتخاب ناظرین شورایعالی آموزش و پرورش، رسیدگی به موضوع کمیّت و کیفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری با حضور میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و همچنین بررسی لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تأسیس و اداره مدارس، مراکز آموزشی و مراکز پرورشی غیردولتی در دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون مذکور قرار دارد.

طرح اصلاح تبصره یک ماده 5 قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات و نیز لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت هفته بعد در کمیسیون آموزش و تحقیقات پارلمان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هفته آتی برای ارائه گزارش عملکرد و بررسی برنامه‌های سال تحصیلی جدید راهی کمیسیون آموزش مجلس می‌شود و همچنین علی‌اصفر فانی وزیر آموزش و پرورش نیز به منظور بررسی مشکلات و ارائه برنامه‌های سال تحصیلی جدید در این کمیسیون حضور می‌یابد.

رسیدگی به طرح اصلاح بند 3 قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و تخصصی اصلاحی مصوب 1392 آخرین دستورکار نشست‌های هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است.

انتهای پیام/

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها