عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: به یقین، شیعیان ما آنانند که دلهایشان از هر نوع فریبکاری، کینه و دشمنی پاک و سالم باشد. بحارالانوار، ج 68، ص 156

آیفون منزل، چهره سارق را لو داد

 
amir_azari
amir_azari
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 276
محل سکونت : آذربایجان شرقی

آیفون منزل، چهره سارق را لو داد
پنج شنبه 3 مهر 1393  12:30 ق.ظ

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی دولتی در این باره اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهر ایلام و تشابه در شیوه و شگرد سرقت ها، اکیپی از کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: سارق در آخرین سرقت خود و غافل از تصویربرداری توسط آیفون منزل، تعدادی از اموال این خانه را به سرقت برده بود که با شناسایی چهره وی مشخص شد که  از سارقان سابقه دار بوده و هم اکنون نیز در زندان به سر می برد.

این مقام مسئول ادامه داد: این سارق از سه ماه پیش دارای رأی باز بوده که با سوء استفاده از این موضوع در خارج از زندان اقدام به سرقت منازل در سطح شهر می کرد که پس از هماهنگی با مرجع قضایی، سارق زندانی جهت ادامه تحقیقات در اختیار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و در بازجویی های انجام شده به 30 فقره سرقت منازل در شهر ایلام اعتراف کرد که با بازسازی صحنه های جرم، مالباختگان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان با اشاره به دستگیری 2 مالخر در این پرونده گفت: مقادیری از اموال مسروقه شامل طلاجات، رایانه، تبلت، تلفن همراه، پول، لپ تاپ و ... از آنها کشف و تحویل مالباختگان شد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها